Ankieta: Czy sądzisz, że nowe działy przeznaczone dla użytkowników zza granicy to dobry pomysł?
Uważam, że to świetny pomysł. Forum zrobi się bardziej przejrzyste.
Myślę, że 3 kolejne działy zrobią tutaj więcej bałaganu niż porządku.
Jest mi to obojętne. Nie przeszkadza, ale bez tego też było ok.
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ankieta: Nowa kategoria i działy - English Section
Cześć. Jak zapewne kilku z was zauważyło, pojawiła się na forum nowa kategoria działów: English section. Stworzyłem ją w celu zrobienia forum bardziej przejrzystym. Problem w tym, że mam mieszane uczucia co do tego. Co o Tym sądzicie? Jak możecie to oddajcie głos w ankiecie. Ja najchętniej zaznaczyłbym wszystkie odpowiedzi gdyby była taka możliwość, dlatego liczę na waszą pomoc.
Wg mnie jest to dobra inicjatywa, aby zwabic do siebie modderów z innych kraji/ów by stworzyc HA wiekszym projektem, ale... No własnie jest to "ale", tak samo jak jest to świetna inicjatywa w zwiazku z tym ze zaczyna wiecej obcokrajowcow do nas dolaczac, jak narazie jest ich za mało by tworzyc oddzielna sekcje na to. Chociaz dobrze ze jest ta sekcja bo pozwoli temu projektowi sie rozrosnac szybciej Face-Smirk.PNG
[Obrazek: sygnaturka.png]
Mam dokładnie tako samo zdanie jak Wiguwigu

edit: Dodam jeszcze, że anglojęzyczne tematy wcale nie przeszkadzały pośród polskich
Spoglądając na to z każdej perspektywy napewno znajdziemy w tym jakieś pozytywne jak i negatywne cechy.
Oczywiście podbijam do zdania poprzedników.
[Obrazek: 10970274614_37a97967af.jpg]
(03-17-2013, 23:02 PM)Gekus napisał(a): edit: Dodam jeszcze, że anglojęzyczne tematy wcale nie przeszkadzały pośród polskich

Jak tak teraz na to spoglądam, to masz częściowo rację. Dlatego teraz nie wiem czy jest w ogóle sens tworzenia osobnych działów.
Moim zdaniem lepiej przetłumaczyć pewne ważniejsze elementy i tytuły działów, lepiej utrzymać dwujęzyczność niż bałagan przez dział anglojęzyczny Face-Smirk.PNG
[Obrazek: sig.jpg]
Ale ja nie mam zamiaru ułatwiać sprawy obcokrajowcom, tylko nam Face-Smirk.PNG Oni mają swoje własne fora, a fakt że mogą tutaj pisać po angielsku jest dla nich wyłącznie przysługą Face-Smirk.PNG
No to już lepiej żeby używali translatora do odnalezienia się w kategoriach, projekt to projekt i powinien być w jednym miejscu bez względu na język zawarty w temcie Face-Smirk.PNG
[Obrazek: sig.jpg]
W zasadzie to popieram Anaheima Face-Smile.PNG
No i tak chyba zostanie Face-Smile.PNG

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Profil Wyślij PM E-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie tematy Narzędzia moderacji Narzędzia administracji