Zasady dotyczące korzystania z systemu posiadłości/pojazdów na serverze.
#1
Information 
Zasady dotyczące korzystania z systemu posiadłości/pojazdów na serverze.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

  • Ogólne:
Każdy stały gracz Hellandreas ma możliwość zarezerwowania na serverze posiadłości oraz spawnu samochodu. Należy pamiętać, że osoby wykazujące brak aktywności na serverze, będą ryzykować utratę zarezerwowanych wcześniej domów i spawnów. Uprawnienia do przydzielania posiadłości/pojazdów posiadają wszyscy administratorzy servera.

  • Gromadzenie danych:
Zanim skontaktujemy się z administratorem, powinniśmy przygotować sobie niezbędne dane:

Rezerwacja posiadłości: miejsce posiadłości, ewentualnie położenie ikony, jeżeli dom ma kilka wejść (możemy wybrać tylko jedno wejście).

Rezerwacja spawnu pojazdu: miejsce spawnu pojazdu, ID pojazdu.
  • Kontakt z administracją:
Z administratorem możemy się skontaktować poprzez prywatną wiadomość na forum, lub bezpośrednio na serverze. Administrator ma prawo do negatywnego rozpatrzenia prośby, gdy podejrzewa, że gracz nie wykazuje aktywności na serverze. Wszelkie odwołania do owej decyzji proszę kierować do mnie.
  • Prawidłowe korzystanie:
Skrypt został opracowany tak, by pojazdy nie respawnowały się automatycznie. Oznacza to, że gracz zostaje zobowiązany do pilnowania swojego pojazdu. Dozwolone jest parkowanie na poboczach oraz parkingach. Samochody pozostawiane na środku drogi będą usuwane, jeżeli winowajcą okaże się właściciel. Pojazdy będą wracały na swoje miejsce wyłącznie w przypadku, gdy server zostanie zrestartowany, bądź administrator użyje specjalnej komendy.
  • Komendy systemu:
/parkuj - Zapisanie nowego miejsca spawnu pojazdu. Po wpisaniu komendy, pojazd będzie się spawnował w tym miejscu, w którym ją wpisaliśmy.

/setspawn - Zapisanie nowego miejsca spawnu gracza. Po wpisaniu tej komendy, gracz będzie się spawnował w tym miejscu, w którym ją wpisał. Zabrania się ustawiania spawnu wewnątrz domu!

/vc - Zmiana koloru pojazdu. Kolor będzie zapisany na stałe jedynie wtedy, gdy zrobi to właściciel.

Enter - wciśnięcie tego klawisza w pobliżu ikony domu, przeteleportuje nas do jego wnętrza. Ponowne wciśnięcie, pozwala powrócić na zewnątrz.

Caps Lock - wciśnięcie tego klawisza w pobliżu ikony domu pozwoli właścicielowi, uniemożliwić wejście do środka innym graczom.


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Organizowane spotkania na serverze. adixpogo 1,777 473,528 07-25-2016, 15:39 PM
Ostatni post: Hipciooo
Information Lista zarezerwowanych pojazdów adixpogo 0 4,879 08-31-2012, 15:34 PM
Ostatni post: adixpogo
Information Zasady dotyczące uczestnictwa w organizowanych spotkaniach na serverze adixpogo 0 3,554 02-08-2012, 00:20 AM
Ostatni post: adixpogo
  Prywatne domki oraz pojazdy na serverze. adixpogo 4 4,965 01-06-2012, 09:52 AM
Ostatni post: adixpogoUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościProfil Wyślij PM E-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie tematy Narzędzia moderacji Narzędzia administracji