German Truck Simulator (GTS)
Jednak jak dla mnie ta gra jest najlepsza <3
Kilka moich cyków :E
[Obrazek: 2.jpg][Obrazek: 4.jpg]
Maksymalny rozmiar sygnatury 600 x 180. // ForbiddeN.
Siemanko. Na wstępie, doceń mój trud, przeczytaj i powiększ zdjęcia, dopiero gdy je powiększysz i przeczytasz relację ogarniesz mniej więcej treść fotek, pozdro Face-Smile.PNG

Po zjechaniu do kraju i wypoczęciu w domu, przyszedł czas na spakowanie się i ruszenie na bazę. Ale nie sam, moja dziewczyna wzięła sobie urlop na 2 tygodnie, bo chciała ze mną zwiedzić kawałek Europy, obiecałem jej podróż do Włoch i też tak zrobiłem, niestety nie do końca to wypaliło ale.. zawsze coś. Więc szybko do Bejcy i butujemy na bazę. Dostałem od taty w prezencie falbankę, więc Patrycja sprzątała ładnie autko, a ja montowałem falbanę. Dzwoniłem do ojca żeby mu podziękować, to powiedział, że jest gdzieś na Hiszpanii i może uda mu się coś na kraj dostać. Auto ogarnięte i ruszamy na załadunek, 25 ton wołowiny do Frankfurtu, miała być od razu Italia, ale Monika powiedziała, że na razie mam jechać do Frankfurtu, a na 100% dostanę informacje co do Włoch. Nic, ruszamy. Niby R440, i masa całkowita prawie 40 ton, ale dzielnie sobie dawała radę, pogoda ładna, droga ciekawa. Ledwo co dojechaliśmy do granicy i już dostałem robotę na jutro. Bolonia, dokładnie ten sam ładunek wołowina, tyle, że niemiecka. Dojechaliśmy na rozładunek, magazyn gdzieś na przedmieściach, dojazd drogą zapchaną samymi dojczlandami w szybkich osobówkach, których nie potrafili wykorzystać. Rozładowali, i postawili mnie kawałek dalej, czekałem na ładunek, który miał zjechać z Hamburgu. Koło 22, cieć przyszedł i powiedział, że ładunek zjedzie jutro, bo miał jakieś opóźnienie i mnie obudzi koło 9, ja zadowolony zamknąłem szybę i poszedłem spać razem .. a nie ważne. Rano gdy Patrycja jeszcze spała ogarnąłem śniadanko i kawkę prosto do łóżka Face-Smile-Big.PNG . Cieć zapukał i dał mi nr. rampy, 30 min rapu ciapu a ja już wyjeżdżam z firmy. Kierunek Italia! W końcu, Patryca zadowolona, nic nie mogło nam tego popsuć... Ale! Nasza matka natura niestety jak to bywa uderzyła ładnym deszczem i wielką mgłą, która trzymała się nas od samej Norynbergii do Bolonii... Rzeklibyście co za problem, przecież jest jeszcze droga powrotna. Tak, problem w tym, że wracaliśmy w nocy..Po załadunku w Bolonii a dokładniej pieczarek but na północ. Pauza nam wypadła gdzieś koło granicy z Austrią, na Włochy nie popatrzyliśmy, ale jakieś tam widoczki w Austrii widzieliśmy..
Miałem nadzieję, że chociaż kompanka ma popatrzy na widoki w Szwecji, udało się, Szwecja.. Piękna pogoda, ciepło, słoneczko i tak cały czas, aż do Kristianstad, do rozgruzki. Stoimy teraz na firmie i zaraz zrzucam te pieczary, a kolejny kurs to kierunek Dortmund. Pozdrawiamy!

Wyjeżdżamy // A2 // Do granicy..
[Obrazek: 1.jpg][Obrazek: 2.jpg][Obrazek: 4.jpg]
Granica, otrzymuje sms od Moniki // Nocny klimat // Dojazd do firmy w Frankfurcie
[Obrazek: 5.jpg][Obrazek: 6.jpg][Obrazek: 7.jpg]
Niby droga zapchana ale widoki ładne // Pola i ten klimat.. // Rozładunek, Frankfurt.
[Obrazek: 8.jpg][Obrazek: 9.jpg][Obrazek: 10.jpg]
Dojczlandy.. i niezły ścisk // A pogoda się powoli psuje // Już na autostradzie w kierunku południe
[Obrazek: 11.jpg][Obrazek: 12.jpg][Obrazek: 13.jpg]
Nudy na autostradzie // Zjeżdżamy na Austrię // 23 stopnie i 4444km
[Obrazek: 14.jpg][Obrazek: 16.jpg][Obrazek: 17.jpg]
Erka 440 full bajera lewym pasem popierdziela // Kierunek Bologna // Rozładunek
[Obrazek: 18.jpg][Obrazek: 19.jpg][Obrazek: 20.jpg]
Załadowany butujemy na Szwecje // Przed Padborgiem // Rozładunek Kristianstad
[Obrazek: 21.jpg][Obrazek: 26.jpg][Obrazek: 29.jpg]

Dzięki Dolar, jakoś spróbowałem to poprawić i może nie wyszło może tak, ale zawsze lepiej Face-Smirk.PNG. A tymczasem kolejny tydzień na bazie.. Poprawili mi klimę a ja wrzuciłem szalik za szybkę, myślę, że jutro ruszę coś na Szwecję, ew. Włochy.

[Obrazek: gts-00880.jpg]
[Obrazek: gts-00879.jpg]
[Obrazek: gts-00878.jpg]
Trzeba odkopać temat Face-Smile-Big.PNG

Moja Scania R500 II Gen już od jakiegoś czasu w grze.Jedynie nie miałem czasu jej pokazać.Scania prawie gotowa jedynie zostały małe poprawki.
[Obrazek: gts-00105.jpg]
[Obrazek: gts-00106.jpg]

Oraz takie tam podczas jazdy Scanią T500.
[Obrazek: gts-00107.jpg]
[Obrazek: 12158907303_5b9ef3f166.jpg]
Coś tam grzebałem przy tej grze kiedyś, lecz teraz mi się już niechce :P Latam cały czas tymi samymi zestawami.
Moje albumy, aktualnie latam Actrosem (ostatni album)
1
2
3
4
Sewi jaka mapka ? Face-Smile.PNG
PLM-GTS, z małymi przeróbkami.
Również na niej śmigam. Fajna mapka. Face-Smile-Big.PNG
[Obrazek: 9339238.jpeg]

[Obrazek: 9340500.jpeg]

[Obrazek: 9347441.jpeg]
A jest tam Częstochowa może ?
Szymek coś masz zbugowane te światła Face-Smile-Big.PNG
Dobre ma światła, nic nie grzebał, tak w orginale od Elektryka było.
Nie ma Częstochowy, jest Wrocław, Wieluń, Piotrków T., Łódź, Stryków, Konin, Poznań, Legnica, Kalisz.Jest więcej takich znanych miast, jednak tylko w tych można brać ładunki.
Jak kupie kierownice to może zacznę znowu w to grać, ale na mapie michcia 18 :F