Prywatne domki oraz pojazdy na serverze.
W związku z aktualizacją servera o nowy skrypt, stali gracze hellandreas mogą się ubiegać o przydzielenie domu oraz pojazdu na serverze. Z racji iż skrypt nie jest do końca dopracowany, rozgrywkę na serverze można uznać za beta-testy. Proszę o informowanie w tym temacie o wszystkich zauważonych niedociągnięciach skryptu. Pragnę zauważyć, że w planach jest utworzenie poradnika oraz interaktywnej mapy, z której będziecie mieli możliwość znalezienia posad graczy.

Osoby, które chciałyby przyłączyć się do testów, proszone są o zgłoszenie się do mnie, gdy jestem na serverze.

jeżeli można wprowadzać propozycje do tego tematu to proponuje zrobić tak aby można było wchodzić do cudzych domów za zgoda własciciela . Czyli utworzenie hasła domu i jesli chce kogos zaprosic to daje mu haslo (hasło oczywiscie da sie zmieniac)
Proponuje również wprowadzić opcje współlokatorstwa typu wynajem pokoju w domu
[Obrazek: 10970274614_37a97967af.jpg]
Niestety, ale pole manewru jest bardzo ograniczone. Ja skryptami się nie zajmuję niestety. Miałem podobny pomysł, ale nie da się go zrealizować.

W planach jest utworzenie komendy, dzięki której gracz będzie mógł respawnować swój samochód przed dom.
to nie bedzie miało sensu .Gra Rp bedzie za prosta
[Obrazek: 10970274614_37a97967af.jpg]
No rzeczywiście znajdowanie auta parę KM od domu jest RP. Niestety ale nie da się inaczej.