Racer
zajefajne są te refleksy na lakierze Face-Smile-Big.PNG

[Obrazek: Untitled-1.jpg]

*Proper fit, proper drop;
Music loud and tippin slow;
That's how we rollin'

Dwa miesiące temu odebrałem upragniony dokument upoważniający mnie do legalnej jazdy samochodem po drogach publicznych - tak, chodzi mi o prawo jazdy. Od tamtej pory jeździłem głównie Volkswagenem Passatem B6 mojej mamy, i kilka razy miałem okazję pojeździć BMW X5 taty. No ale wiecznie nie mogłem jeździć autami rodziców, bo nie zawsze były dostępne i sam bałem się żeby czegoś nie uszkodzić podczas jazdy. Więc powiedziałem rodzicom że zaczynam szukać swojego pierwszego samochodu. W moim kręgu zainteresowań, i w budżecie który wynosił 10 000 zł znajdowały się głównie auta niemieckie z 90 lat ub. wieku. Chciałem Corrado, ale znaleźć egzemplarz w dobrym stanie bez tuningu graniczy z cudem. Więc odpuściłem je sobie, Golf III odpadał ze względu na mało aut wartych uwagi, a II był dla mnie nieco za stary. Najbardziej prawdopodobne było znalezienie BMW E34. Za te pieniądze można już znaleźć coś w całkiem niezłym stanie. Znalazłem jeden egzemplarz który przykuł moją uwagę - było to E34 z 1993 roku na wąskiej nerce. Można powiedzieć że był to ostatni wypust tych aut przed liftingiem. Auto znajdowało się w Warszawie, nie było to zbyt daleko więc postanowiłem tam pojechać. Podróż X5-tką ojca minęła szybko i przyjemnie, po dojechaniu na miejsce znalazłem w końcu ten samochód. Jak na 19 lat był z zewnątrz w znakomitym stanie, w środku także. Po przejażdżce już byłem pewien, że chcę ją mieć. I tak oto za 7000 stałem się właścicielem fajnego auta, w dobrym stanie Face-Smile.PNG. Nieco o historii: produkcja luty 1993, pierwsza rejestracja maj 1993 w Niemczech. Auto w 1997 roku odkupił obecny właściciel i jeździł nim aż do teraz - jednak kupił niedawno E60 i nie miał już czasu żeby zająć się tą Beemką. Więc wystawił ją na sprzedaż, i kupiłem ją ja. Teraz kilka słów o aucie i wyposażeniu: Pracuje w nim silnik 2.5l R6 o mocy 170 koni mechanicznych. Radzi sobie z autem bardzo dobrze, z chęcią pojedzie 200 km/h i jeszcze chce więcej. Ma automatyczną skrzynię biegów, lakier Granite Silver metallic kod 237. Wyposażenie:

-Wspomaganie układu kierowniczego SERVOTRONIC
-Instalacja Alarmowa
-Lusterka zewnętrzne podgrzewane
-Siłownik szyby elektryczny przód/tył
-Fotel kierowcy i pasażera podgrzewany
-Fotele przednie elektrycznie sterowane
-Kierownica skórzana
-Wykończenie wnętrza w drewnie
-Trójkąt ostrzegawczy i apteczka
-Regulator zasięgu świateł
-Światła przeciwmgłowe
-Klimatyzacja manualna
-Silniejsze zasilanie prądem
-Podłokietnik z tyłu i osobne dla każdego fotela z przodu
-2 poduszki powietrzne
-Komputer pokładowy IV
-Radio BMW Anti theft
-Podgrzewanie szyb przód/tył

Zdjęcia samochodu z powrotu do domu:

[Obrazek: screenshot370.jpg][Obrazek: screenshot371.jpg][Obrazek: screenshot372.jpg][Obrazek: screenshot373.jpg][Obrazek: screenshot374.jpg][Obrazek: screenshot375.jpg][Obrazek: screenshot376.jpg][Obrazek: screenshot377.jpg]

i pod domem:

[Obrazek: screenshot378.jpg][Obrazek: screenshot379.jpg][Obrazek: screenshot380.jpg][Obrazek: screenshot381.jpg][Obrazek: screenshot382.jpg][Obrazek: screenshot383.jpg][Obrazek: screenshot384.jpg][Obrazek: screenshot385.jpg][Obrazek: screenshot386.jpg][Obrazek: screenshot387.jpg]

Face-Smile.PNG
Fajna historyjka Face-Smile-Big.PNG
Moje dawne i obecne konwerty:
[Obrazek: screenshot078.png][Obrazek: screenshot077.png][Obrazek: screenshot076.png][Obrazek: screenshot081.png][Obrazek: screenshot080.png][Obrazek: screenshot082.png][Obrazek: screenshot055.png][Obrazek: screenshot052.png][Obrazek: screenshot051.png][Obrazek: screenshot032.png][Obrazek: screenshot031.png][Obrazek: screenshot030.png][Obrazek: screenshot001.png][Obrazek: screenshot002.png][Obrazek: screenshot005.png][Obrazek: screenshot005.png][Obrazek: screenshot006.png][Obrazek: screenshot060.png][Obrazek: przedsmak.png][Obrazek: screenshot042.jpg][Obrazek: screenshot035.jpg][Obrazek: screenshot023.png][Obrazek: screenshot004.jpg][Obrazek: screenshot002.jpg][Obrazek: screenshot005.png][Obrazek: screenshot004.png][Obrazek: screenshot008.png][Obrazek: screenshot007.png][Obrazek: screenshot003.png][Obrazek: screenshot001.png][Obrazek: screenshot004.jpg][Obrazek: screenshot028.png]
Fajna fotorelacja Swift i samochód też niczego sobie. Jedynie nad wnętrzem przydałoby się popracować i ewentualnie trochę lakier przyciemnić Face-Smile.PNG
Adix, a co jest nie tak we wnętrzu? Poza tym, że nie mam tych plastików na fotelach z tyłu Face-Raspberry.PNG Lakier przyciemnić żaden problem. Później to zrobię Face-Smile.PNG
Kolor drewna czerwony, drewniane wstawki na kierownicy, miszmasz z kolorami (manetki, radio i obc mocno czarne, reszta taka wyblakła). Co prawda, większość tego nie zauważa, ale jak już robić, to do perfekcji Face-Smile.PNG
Swift rozpie** system tymi furami i grafom w Racerze ;d
[Obrazek: racer-2012-10-13-21-42-32-30.jpg] [Obrazek: racer-2012-10-13-21-42-02-51.jpg] [Obrazek: racer-2012-10-13-21-40-30-34.jpg]
Wow. Heart