BMW M3 E36 Cosmosschwarz
[Obrazek: 82vfCz9.jpg][Obrazek: O8mMZtR.jpg]
Vento dostało na budzie env 4 i chrom na felgach Face-Smirk.PNG
Niestety, wyłączyły mi się ENB w trakcie robienia zdjęć. Myślę, że pobiorę sobie frapsa i może to będzie lepszym przyborem do wykonywania zdjęć
[Obrazek: 6mdGcwE.jpg]
No fajnie fajnie, na moment robienia zdjęć ustawiaj grafikę tak: draw distance na max, widescreen off, visual fx quality na low, anty aliasing na 3 a rozdzielczość taką jaki masz ekran lub jeśli nie ma dokładnie takiej to jak najbliższą i będzie baja Face-Smile-Big.PNG
Wszystko zrobiłem zgodnie z poleceniami, nawet zainstalowałem inne enb i teraz wygląda to tak:

[Obrazek: Y2hDqJ3.jpg]

Myślę, że to po prostu moja karta graficzna nie jest najlepszej jakości. Spróbuję coś pokombinować, mam nadzieję, że coś pomoże
Mati głupoty mu kładziesz do głowy... Skoro ma monitor prostokątny w poziome to widescreen musi mieć ON. Wracając... Grafika już nawet wygląda, teraz popróbuj jakieś fajne ujęcia. Na początek polecam jakiegoś CamHacka albo Smooth Camere którą możesz znaleźć w Downloadzie Face-Smile-Big.PNG Face-Smile-Big.PNG
Teraz to już o wiele lepiej wygląda Face-Smile.PNG do tego na szybko do venta założyłem rejestrację (nie chciało mi się robić Polskiej a Japońską miałem pod ręką, nie zabijcie)

[Obrazek: hZ9llQ1.jpg][Obrazek: Zghc2xj.jpg]
No i elegancko Face-Smile-Big.PNG
[Obrazek: 25584364737_f4be106544_n.jpg]
A co do tej rejestracji: zostawić czy nie? Bo nie mam zbyt talentu do robienia rejek 3D a ta jakoś źle nie wygląda
No i teraz giciorek. Rejestracja bez różnicy Polska, Amerykańska czy Japońska, kto ci powie gdzie mieszkasz ? Rób coś z tym ventylem, czekam na coś mocnego ;D Jak będziesz potrzebował pomocy to uderz na pw Face-Smirk.PNG
Zamieniłem E36 na bunie kabooma :P Jak narazie dostała tylko inne felgi, parę pierdół i zwiększyłem trochę model (był po prostu za mały i źle się to prezentowało przy innych modelach)

[Obrazek: d9wnLrX.png]
[Obrazek: dmNukkh.png]
[Obrazek: VKlMYY3.png]
[Obrazek: A3AtvKs.jpg]
[Obrazek: qma36eJ.jpg]
BMW nowy kolor, a Vento dostało nowe felgi Face-Smile-Big.PNG Są one do poprawy i trzeba dodać tarczę, ale myślę, że bardziej pasują do niego Face-Smirk.PNG Być może kwestia gustu, mi na pewno bardziej się podobają
[Obrazek: 7kwHxaL.png]
[Obrazek: dC3z7hd.jpg]
[Obrazek: BVJdf0s.png]
[Obrazek: qTk3oda.jpg]
Po dodaniu tarcz trochę popracuję nad wnętrzem

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Profil Wyślij PM E-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie tematy Narzędzia moderacji Narzędzia administracji