BMW M3 E36 Cosmosschwarz
Witam. Jest to mój pierwszy wpis na forum  Face-Wink.PNG Na początek chciałbym się pochwalić moim M3 E36. Do zrobienia bardzo dużo, ale myślę że szybko się to ogarnie  Face-Raspberry.PNG [Obrazek: nLcQIyA.png][Obrazek: 0djqSEd.jpg]

Podstawy podstawy i jeszcze raz podstawy. Od samych specy az do robienia zdjec. Znajdz lepszy model bo i tak jak to mowia " z gowna bata nie ukręcisz"
według mnie model jest ok. dużo pierdolników, tylko silnik dupny. spece poprawię jak najszybciej Face-Raspberry.PNG
Popraw też jakość zdjęć Face-Smirk.PNG Na forum w Tutorialach jest mały poradnik jak ładnie robić zdjęcia
Podczas przeszukiwania internetów w poszukiwaniu jakiegoś dobrego modelu e36 znalazłem tutaj przyzwoite vento, 20 minut roboty i taki efekt:
[Obrazek: 4OB8UhX.jpg][Obrazek: Oi6qFYY.jpg][Obrazek: 3bddnt5.jpg][Obrazek: 2WCTaCs.jpg]

Teraz zbyt nie wiem czy coś jeszcze w tym vento robić czy się zająć bardziej BMW Face-Raspberry.PNG
Zająłbym sie ogarnięciem grafy, chromów itp itp. Najlepiej jakbys ogarnał enb i env na budzie
Akurat enb już mam :P
Nie jest źle jak na początki, możesz uderzyć PW to poogarniamy Ci te gta troche.
[Obrazek: yaCkHCe.png]
Przede wszystkim włącz widesreen w ustawieniach. Czekam na coś konkretnego z venciakiem, powodzenia Face-Smile-Big.PNG
Trzeba Cię poduczyć kilku rzeczy, o których już wspomniano i myślę że będą z Ciebie ludzie Face-Smile-Big.PNG

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Profil Wyślij PM E-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie tematy Narzędzia moderacji Narzędzia administracji