SZajbuS - driftLegends:Resurrection * Sezon 2k18
Jakiś tam progress widać.
No i to nie prawda, że każde enb działa na sa-mpie. Z tymi bardziej rozbudowanymi zazwyczaj są problemy.
[Obrazek: 32523080910_23f4b12010_z.jpg]
Może i tak, ale po co komuś takie rozbudowane - jak sam powiedziałeś. Plik konfiguracyjny + d3d9.dll i pyka, a jak jest jakiś tam colormod, coś z cieniami itp to jest do dupy - według mnie.

BTW, napisałem "powinno grać dobrze", a nie "będzie działało dobrze".
[Obrazek: 32156455980_312cdbb004_n.jpg]

dodana customowa deska rozdzielcza, zbudowana od nowa klatka i dodane nowe pedały. Następny plan to uspawany przelotowy wydech (nie fotoszopowałem bo chodzi i zmiane a nie o lansiarskie screeny xD). Deskę planuje zamiast carbonu zaflokować, ale zobaczę który efekt będzie ciekawszy. W sumie zauważyłem że wychodzi z tego rajdówka więc te tablice rejestracyjne chyba pójdą w pizdu xDDD

[Obrazek: NmcDpJU.png]
[Obrazek: 3tK3bSv.png]
Deske bym przerobił z mk2 a nie nowa dawał. Face-Smile.PNG Popraw materiały, bo aż oczy bolą Face-Smirk.PNG Ogólnie to pomysł fajny bo coś innego, powodzenia. Face-Smirk.PNG
A mnie sie taka decha podoba Face-Smile-Big.PNG Ustaw wszedzie spece na 80, a potem na karoserii i plastikach daj z 75, powinno byc lepiej, no i czarne bebny w felgach. Face-Smile.PNG
[Obrazek: 20649546472_5964450a68.jpg]
maska teraz otwiera się pod wiatr na teleskopach, uspawany wydech z nierdzewki i lekko rozjaśnione tylne światła bo chyba troche za ciemne były, materiałami się jeszcze nie bawiłem bo to zostawie na koniec do dopracowania. Muszę jeszcze wnętrze maski jakiś inny materiał dać bo gryzie mnie ten karbon od środka troche. jak narazie z bazy to została tylko buda i silnik xDDD

[Obrazek: jsnR6aC.png]
[Obrazek: uWltuB1.png]
[Obrazek: f55MzHD.png]
[Obrazek: WRC4MtT.png]
Bardzo ładny golf jedynie co bym w nim zmienił to felgi.
nowy lakier, zmiany w felunku a tak to chyba bez większych zmian poza nową textura speca na lakierze. przy wrzucaniu screenów stwierdziłem że zmniejsze troche env, bo się troche świeci jak psu jaja na wiosne. ten kolor felgi za nic mi nie pasuje, ale nie mam pomysłu wiec narazie zostaje taki. w planach przeniesienie napędu syncro ale zobaczymy co z tego wyjdzie xD

@edit bym zapomniał, nowy grill xD
@edit2 a no i z mniej widocznych rzeczy to wpadł gwint GReddy

[Obrazek: 1vbTibr.jpg]
[Obrazek: NnOg84z.png]
spec na felgach ustaw na 78
Zauważ przy robieniu fotek, że z jednej strony samochód nie ma widocznych żadnych refleksów [potocznie mówimy na to cień xd], a z drugiej widać elegancko każdy detal - bardzo ważne, żeby zdjęcia robić z tej lepszej strony, a tu zrobiłeś dokładnie na odwrót xd.