SZajbuS - driftLegends:Resurrection * Sezon 2k18
Witam, tak jak zapowiadałem na shoutboxie będzie to nietypowy golf, nie będę opisywał wprowadzonych zmian bo było by tego za dużo, napiszę jedynie że sporo elementów zostało wykonanych autorsko (BlenderPower <3). Pierwsze zdjęcie to zdjęcie bazy, z której został przebudowany. To lecimy.

[Obrazek: St0Ma68.jpg]

[Obrazek: QheaJp9.png]
[Obrazek: cXmI4hw.jpg]
[Obrazek: PJcRPAA.jpg]
[Obrazek: rXouN1j.jpg]
[Obrazek: 8Y2YvtF.jpg]
[Obrazek: 2uV2vyt.jpg]
[Obrazek: AcZqiaQ.jpg]
jak dla mnie to chujowizna max
A dla mnie pomysł niezły, brakuje po prostu dopracowania pod kątem samego GTA, czyli spece, env, no i rzecz podstawowa - umiejętności robienia fotek.

Jedna rzecz która bije w oczy strasznie, to fotele przysunięte do przodu tak, że nawet ja mając 170cm wzrostu bym tam nie wlazł xD
Fotel akurat ustawiałem pod model PED'a, ale nie ukrywam że planowałem to zmienić ale wypadło mi z głowy xD niestety fotografem nie jestem, bardziej screeny zrobiłem pod kątem ilości wprowadzonych zmian względem bazy, a nie samego efektu. Co do speca, niestety tu wyszedł problem który wynika albo z mojej nieznajomości Zmoda, albo z winy bazy, jak dawałem speca na lakier to ogolnie wszedzie było git i wgl, poza prawymi drzwiami na których spec nie działał jakkolwiek bym nie próbował, a zamiast kombinować przy zdjęciach robić tylko lewą strone zeby nie bylo tego widać, to wolałem zostawić go w macie

@edit
zrobiłęm sobie render w blenderze xD
[Obrazek: cOHC3LJ.jpg]
codo braku speca na jednym/kilku elementach, to możesz spróbować podmienić golfa za inną podmiankę
Dejvuh to się chyba załamie  Face-Laugh.PNG
[Obrazek: 14327494837_8ea0cae6aa_o.jpg]
Tak jak geku pisał, pomysł naprawde spoko, w samym gta troche pracy ale sie wszystko wyrobi Face-Smirk.PNG A ze specami bym sprawdzil inne servery, bo zauwazylem, ze na niektorych ginie env dla przykladu na kilku elementach w niektorych modelach.
[Obrazek: 20649546472_5964450a68.jpg]
dla mnie rak troche Face-Worried.PNG
[Obrazek: 23671844231_7b9414abff.jpg]
wziąłem rady pod uwagę, i faktycznie, ten spec na jednych drzwiach tylko na jednym serwerze sie pieprzył, na serwie hellandreas działa git. Byłbym wdzięczny jakby ktoś miał działające enb na 0.3.7 Face-Smile-Big.PNG

[Obrazek: Wby1KYu.jpg]
[Obrazek: LdT0iAB.jpg]
Enb jest do gta, a nie na wersję samp :V Więc czego byś nie wybrał do gta powinno grać dobrze.

Btw, polecam sprawdzić dział "download" tam możesz znalezc coś :P
[Obrazek: 32156455980_312cdbb004_n.jpg]