Mati485 - Passat B5, "Pralka"
Siemanko, od jakiegoś czasu zacząłem pracować nad takim oto fiacikiem, zmieniłem felgi na te od Leona Cupry R (zostały mi oryginalne felgi po tym jak pijany kierowca ciężarówki skasował mi Cupre pod domem) i jedynie zmieniłem zaślepkę na jakąś kolorową bo znaczek Seata w Fiacie to trochę nie bardzo ;P. Tutaj właśnie małe zadanie dla was: Jakie felgi będą mu najbardziej pasowały? Może po prostu jakaś inna kolorystyka obecnych? Silnik to "zakute" 2.0T z niemałą turbosprężarką K16 powered by ZTR. Autko posiada 310KM i mi to wystarcza. Czekam jeszcze na nalypke ZTR ale póki co kurier trochę się spóźnia.
[Obrazek: sa-mp-173.png]
[Obrazek: sa-mp-175.png]
Najpierw, to te koła ogarnij, bo nieładnie wyglądają takie wbijające się w ziemię xD
One nie wbijają się w ziemię, pod latarnią jak jest światło to nad ziemią się unosi taka powłoka dziwna.
Tego Fiata to tu jeszcze ja nie widzioł :O.
No nie spodziewałem się, kurier o dziwo dzisiaj dotarł, nalypka już na wozie. Pojechałem na myjnie a po drodze do sklepu z "zabawkami". Dobra polerka nigdy nie jest zła ;P
[Obrazek: sa-mp-176.png]
[Obrazek: sa-mp-177.png]
Zmiana na tyłach Face-Smile-Big.PNG
[Obrazek: sa-mp-179.png]
Fiat stoi sobie w odpowiednim miejscu i czeka na swój moment ale na co dzień też trzeba czym się wozić. Znajomy miał na sprzedaż ładnego Passata B5 z 99 roku, 1.8T 20v AWM 170KM ale zmapowany na 200KM. Ja tylko go wypucowałem, zmieniłem koła, założyłem air ride (tak dużo tego u mnie ale tak to jest jak się ma wtyki tu i tam ;P ). Z planowanych rzeczy to na pewno dobre audio, być może obrysówki z amerykańca, podwójny wydech a co jeszcze to się zobaczy. Może wy coś wymyślicie?
PS: Oczywiście HIGHLINE B)
[Obrazek: sa-mp-184.png]
[Obrazek: sa-mp-185.png]
Chrom, chrom i jeszcze raz chrom na felgach, za duży jest. Model też nie najlepszy tak samo jak i Fiat
Nie jest chrom za duży, o to chodzi żeby się błyszczały bo to nie są srebrne felgi tylko chromowane. Co do modelu to nie jestem jakimś wybitnym zmodelerowcem żeby to porobić wszystko, staram się poprawiać ale bez przesady.
Tutaj nie chodzi o porobienie, a o baze. Fiat sie do niczego nie nadaje, z passata można jeszcze coś wyskrobać.
[Obrazek: 32523080910_23f4b12010_z.jpg]