slajee2k91_ - #Fearless_Garage
Ja ci zbanuje, jak gulfy krzywdzili to dobrze było :E Taka moda na Nyski teraz. Więc cierp jak ja cierpiałem Face-Smile-Big.PNG
Luzujcie Face-Smile-Big.PNG Po 1. to nie było na stałe, zmapowałem to dla testu tak naprawdę, mi też się to nie podoba. Po 2. nie chce tego nissana zrobić w jakimś czystym stylu, wole z niego trochę gruza zrobić, taki "driftowóz" na budżecie, taki miałem pomysł to go realizuje, i po 3. jak to już często na forum bywało, "o gustach się nie dyskutuje". Jak mówiłem, wole chore rzeczy robić, a nie coś czego jest już pełno, a dlatego, że są "inne" ludzie mówią, że są brzydkie. Wg mnie wiocha to nie jest, nie mam dziwnych bodykitów, płomieni, neonów, 5cio warstwowego spojlera i tak dalej. Czasy się zmieniają, kiedyś modne były właśnie modyfikacje takie, że się samochodu nie dało poznać, teraz są modne jedynie ładne fele, gleba, może negatyw, jakieś dokładeczki i tak dalej, delikatne rzeczy, ale niektórym zaczyna znów się to nudzić, i robią rzeczy bardziej innowacyjne, czyli jak np. ja te "wieśniackie" lusterka. Cóż, takie jest życie Face-Smile-Big.PNG Nie mam nic do tego, że aż tak wszystko co robię się wam nie podoba, gusta są różne, ja po prostu staram się być innowacyjny, ale widocznie nie powinienem, żeby się podobało Face-Smile-Big.PNG Tyle z mojej strony na ten temat. Mam nadzieje, że S14 będzie bardziej się podobać, bo pierwsza jaka wyjdzie nie będzie miała już takich chorych modyfikacji, z następnymi nie wiem co zrobię.
[Obrazek: 34312565770_d49d45d045_z.jpg]
(02-12-2017, 15:16 PM)slajee2k91_ napisał(a): ...nie chce tego nissana zrobić w jakimś czystym stylu, wole z niego trochę gruza zrobić, taki "driftowóz" na budżecie....
A no zapomniałem że taka moda jest teraz. Po co mieć ładne auto jak można zrobić wszystko na odpierdol i nazwać go gruzem? 
[Obrazek: giphy.gif]
GOODLIFE
Czyste modyfikacje moze sa teraz modne na scenie vagowej ale jeśli chodzi o s-chassis to jest to bzdura. Teraz wlasnie pelno s13tek i s14tek w stylu bliskim wczesnemu japońskiemu z początku 21 wieku o czym mozna sie przekonać śledząc finalbout w Ameryce. Zobacz sobie s13 derrek'a pompeo, albo s14 jake rio. Te auta mają naj#bane milion czesci, naklejek itd. Więc nie są czyste i nudne, przy czym sa piękne w opór. Po prostu Ty robisz to źle.
[Obrazek: 28110541513_7258c55434_z.jpg]
(02-12-2017, 15:18 PM)Adrian napisał(a):
(02-12-2017, 15:16 PM)slajee2k91_ napisał(a): ...nie chce tego nissana zrobić w jakimś czystym stylu, wole z niego trochę gruza zrobić, taki "driftowóz" na budżecie....
A no zapomniałem że taka moda jest teraz. Po co mieć ładne auto jak można zrobić wszystko na odpierdol i nazwać go gruzem? 
Na odpierdol a na budżecie to dwie różne rzeczy. Wolałem go tak zrobić i tyle, na c*uj drążyć?

Tak Ciastek, wiem o co chodzi, i właśnie w coś tego typu się kieruję, tylko powoli, żeby pobawić się w RP, i jednocześnie po polsku, czyli po taniosci. 

Może po prostu nie będę tego S13 pokazywać i nie będzie szału, albo odrazu zrobię tak jak to widzę zamiast bawić sie w RP? Będą inne projekty, które może spodobają się bardziej niż ten nieszczęsny Nissan.
Ale czym sie przejmujesz? Robisz auto pod siebie to rob dalej. Wstawiając zdjecia na forum spotkasz sie z pozytywnymi odbiorami jak i negatywnymi. Rob dalej to co robisz, skoro podoba Ci sie cos takiego to tylko kwestia Twojego gustu. Powodzenia w dalszych modach Face-Smile.PNG
(02-12-2017, 19:22 PM)Bocian. napisał(a): Ale czym sie przejmujesz? Robisz auto pod siebie to rob dalej. Wstawiając zdjecia na forum spotkasz sie z pozytywnymi odbiorami jak i negatywnymi. Rob dalej to co robisz, skoro podoba Ci sie cos takiego to tylko kwestia Twojego gustu. Powodzenia w dalszych modach Face-Smile.PNG

Dzięki, od razu lepiej na serduszku Face-Smile-Big.PNG Wiadomo, każdy ma inny gust, ja po prostu chciałem powoli dojść do celu, i to wszystko. 

Zawziąłem się za te nieszczęsne S13, i wyszło coś takiego, wg mnie kocur. Przed nim jeszcze dłuuuuga droga, będzie jakiś intercooler inny, klatka, szmery bajery, a przede wszystkim zmienię przedni zderzak, żeby był do kompletu z tylnym. Zachowałem też stary model, i on będzie prowadzony w takim stylu w jakim był prowadzony, czyli taniego gruza który wygląda drożej Face-Smile-Big.PNG Poza S13'stkami dalej powoli składam S14, efekty wkrótce  Face-Smirk.PNG

[Obrazek: 32051665163_a1ce10fff7_c.jpg]
[Obrazek: 32485182020_42c63d46e3_c.jpg]
[Obrazek: 32485184240_45164544f1_c.jpg]
wincyj opony panie
Wyciąłem maskę, żeby był dostęp powietrza do silnika, hehe, pomalowałem gałę, nakrętki i pokrywę silnika na taki zielonkawy, oraz dach na czarno, i zrobiłem czarny pasek na dole bodykitu praktycznie po całej długości (z przodu nie ma całej bo na tym zderzaku linia zgięcia schodzi na dół). W trakcie jest jeszcze klatka, pewnie też zrobię taką zieloną.

[Obrazek: 32038181504_155648616e_c.jpg]
[Obrazek: 32066476323_66958e70a8_c.jpg]
Mnie się to podoba, lecz myślę że zbyt jasna ta zieleń, zaciski czerwone. Tarcza też jakaś taka jasna zwłaszcza na pierwszej fotce

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Profil Wyślij PM E-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie tematy Narzędzia moderacji Narzędzia administracji