slajee2k91_ - #Fearless_Garage
(02-08-2017, 10:20 AM)TrusMlody napisał(a): Na większej feldze bym z przodu nissana postawił i trochę koła wysunął,ogólnie fajny jest.

Fitment ustawie troche lepiej, ale rozmiarem felg już się nie bawię, bo chcę, żeby był ten efekt większego negatywu z przodu, i jednoczęśnie żeby cały samochód nie był pochylony jak kaczka zbierająca chleb, zaś jak zmniejszam tylne fele to zaczyna już sporo lewitować.
[Obrazek: 34312565770_d49d45d045_z.jpg]
Cóż, chyba się wam coś nie podoba :(

Nadszedł czas na pomalowanie przedniego zderzaka pod kolor, myślę, że jedno oczko zostawię w takim miętowym, bo ma swój urok. Kierunkowskazy kupiłem następne, tym razem tzw. "czyste", a nie pomarańczowe, i dla mnie są o niebo lepsze. Podłączyłem je tak, że się nie świecą cały czas. Poza tym kupiłem też wskaźniki od wody, oleju i od turbo, i włożyłem je w miejsce kratek klimatyzacji, bo ona i tak nie działa Face-Smile-Big.PNG Założyłem też jakąś starą, chińską gałkę zmiany biegów, co by było bardziej dżejdiem. Zamówiłem już hydrauliczną łapę, i dodatkowo mam zamiar kupić jakiegoś vana, żeby było w czym graty wozić i ewentualnie Nisska przewozić, bo dalej bez blach.

[Obrazek: 31962739104_39e7464ca3_c.jpg]
[Obrazek: 32652340872_b32e612e0d_c.jpg]
Ładnie i schludnie ,może jakiś spoilerek lekki na klape?
Ale ten papier ścierny z fotela to zmień na coś przyjemniejszego Face-Smile-Big.PNG
[Obrazek: 68821.jpg]
Teraz tak pomijając RP:
Papier ścierny zmieniony na po prostu gładką teksturę, bo w sumie za dużo to mi nie pasowało. Nawet nie zwracałem na to uwagi Face-Smile-Big.PNG zaś nad spojlerem myślałem już długo, ale nie mogłem się przełamać. Mam 2 propozycje na lotkę od siebie, z czego pierwsza to konwert z SLRR, a druga to moja stara lotka z E36, ale jakoś tak nie chce jej tam wkładać kolejny raz. Osobiście wolę pierwszą opcje, bo drugą już miałem. Wiem, miał być lekki, ale nie miałem pomysłu jaki. Która opcja? Bądź jakie propozycje? Może zostawić bez?

1.
[Obrazek: 31966749104_7446021120.jpg][Obrazek: 32428952140_4a37efa045.jpg]

2.
[Obrazek: 32428948220_69b37df88d.jpg][Obrazek: 32428947000_08d7b02d63.jpg]
Pierwszy słabo leży, no a ławka...
kosz.
[Obrazek: 32523080910_23f4b12010_z.jpg]
A tero sie golfiarz wypowie na temat tylnonepędowej hondy :P
oko maluj i to obowiązkowo. Nie czaje jak ktoś moze pomalować zderzak i zapomnieć o lampie czy innym elemencie innego koloru. I nie nie ma to swojego uroku :P Szkło kierunkowskazów. ich tam poprostu nie ma a przynajmniej tak wygląda Face-Smile.PNG Ławki do śmieci. nawet dla beki bym tego nie założył Face-Smirk.PNG A tak to jakoś ujdzie Face-Smile.PNG
Ja tam lubię takie chore projekty Face-Smile-Big.PNG Z pierwszą lotką stylizowałem się na tym, i pasowałoby może lepiej jakbym właśnie jakiś pełny bodykit wrzucił, a druga też mi się średnio w nim podoba. Może wrzucę po prostu zwykłego ducktail'a, albo coś typu lotki z Type-X'a, ale ona przy tych lampach i zderzaku wygląda jak jakaś marketówka ze starego Need for speed'a. Oczko chciałem zostawić, żeby było odskocznią od takiego "fresh & clean" projektu, ale trochę mnie Adam do tego oczka zniechęciłeś Face-Smile-Big.PNG A apropo kierunków, szkiełka są, tylko są po prostu białe i przydymione, zmniejszę przezroczystość, i powinno być już lepiej.
slajee2k91_, ja też lubię takie rzeczy Face-Smile-Big.PNG Kiedyś jeszcze nie dawno nie miałem przekonania do spoilerów i zderzaków jakichś, ale teraz to u mnie bynajmniej taki styl wrócił i z chęcią patrzę na takie cuda. Jak dla mnie oba spoilery mają sens tylko w zależności od końcowej stylistyki auta. Pierwszy spoiler niski pasowałby do skromnego bodykitu bez poszerzeń. Drugi spoiler wysoki pasowałby do poszerzek i driftowozu ale i też od takiego lekko wyścigowego auta.

326 powahh będzie pasował jak będzie body, na temat drugiej to się nawet nie wypowiem.. no dobra, musiałaby z tego powstać prawdziwa wyścigówka żeby to miało ręce i nogi.
Przy seryjnych zderzakach postawiłbym raczej na ori spoilerek albo z type-x, czyli takie 326 w mniejszym rozmiarze xd albo w ogóle się ich pozbyć ale to znowu to taki trochę tyłek bez majtek

Kololofe oczko to kurde sam nie wiem, z jednej strony jak psu w tyłek, z drugiej jaaakiś tam klimacik wprowadza, chyba jednak lepiej jakby był w kolorze

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Profil Wyślij PM E-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie tematy Narzędzia moderacji Narzędzia administracji