Pierwszy spocik HA w Polsce
Ja bym sie tam na zlot inny nie pchał. Bo to wiadomo... uj z tego bedzie jak kazdy polezie tak czy siak w swoją strone...
Teraz pytanie, jest ktoś kto sie zajmie ośrodkiem, wpłatami itp itd? :E

Ha.. tak myślałem
Jak będę miał wolne to czemu nie, zatankuje LPG do kebaba i można się spotkać Face-Smile.PNG
E39 a na lawecie Dżedaj ohohoho Face-Smile-Big.PNG jak wolne w robocie będzie to czemu nie xD
Zainteresowaliście mnie tematem, muszę zacząć szybciej ogarniać auto. XD
W lipcu w sumie wolnego nie dostane, ale od czego mamy L4 :E Dajcie konkretne info to chętnie się dopasuje, nocleg to nie problem mam prawie wygodne auto xD
(02-06-2017, 12:58 PM)AdamCustoms napisał(a): Ja bym sie tam na zlot inny nie pchał. Bo to wiadomo... uj z tego bedzie jak kazdy polezie tak czy siak w swoją strone...
Teraz pytanie, jest ktoś kto sie zajmie ośrodkiem, wpłatami itp itd? :E

Ha.. tak myślałem

Lepiej znaleźć kilku pewniaków niż rzucać się z motyką na słońce w postaci wpłat itd. Face-Smirk.PNG Do sezonu możecie nie żyć, myślę wszystkich ośrodków wam ludzie nie zajmą więc napewno 2 tygodnie przed waszym spotkaniem coś znajdziecie i każdy na własną rękę opłaci sobie kimę. Face-Smirk.PNG

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Profil Wyślij PM E-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie tematy Narzędzia moderacji Narzędzia administracji