Fotorelacja - 17.12.2011 - Zimowy event #1
Cześć wszystkim. Jak można zauważyć, pierwszy event mamy już za sobą. Z mojego punktu widzenia atmosfera była całkiem przyzwoita. Co prawda zdarzały się jak zawsze niewielkie problemy, ale sądzę że nie wpłynęło to znacznie na całokształt imprezy. Wyciągnąłem również wnioski co należałoby zmienić. Ciężką sprawą jest zajęcie się fotografią i harmonogramem eventu w jednym czasie, chyba następnym razem będzie mi ktoś musiał pomóc.

Standardowo zaczęliśmy się zjeżdżać na miejscówkę Krema:

[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: sa-mp-049.jpg]

[Obrazek: sa-mp-054.jpg]

Następnie wszyscy zostali zapoznani z krótkim regulaminem imprezy i wyruszyliśmy rządkiem na pierwszą miejscówkę:

[Obrazek: sa-mp-058.jpg]

[Obrazek: sa-mp-066.jpg]

Ani się nie obejrzeliśmy, a już większość wytargała sanki z samochodów i znalazła się na szczycie góry.

[Obrazek: sa-mp-072.jpg]

[Obrazek: sa-mp-089.jpg]

Niektórzy tak się rozkręcili, że zapomnieli do czego służą sanki. Jak widać, latać też się da:

[Obrazek: sa-mp-080.jpg]

[Obrazek: sa-mp-086.jpg]

[Obrazek: sa-mp-088.jpg]

Do kolejnej miejscówki nie dzielił nas długi odcinek drogi. Problemem natomiast była nawierzchnia. Nie dość, że pokryta lodem, to jeszcze pod górę. Ci co zapomnieli zimówek, chyba mieli okazję tego pożałować:

[Obrazek: sa-mp-092.jpg]

Zostawiliśmy samochody na szczycie. Sanki do zjazdu sprawiły się znakomicie... No może poza kilkoma upadkami:

[Obrazek: sa-mp-107.jpg]

Na ostatniej, trzeciej miejscówce ekipa zaczynała powoli się wytracać. Na szczęście była to już końcówka eventu:

[Obrazek: sa-mp-109.jpg]

[Obrazek: sa-mp-110.jpg]

[Obrazek: sa-mp-111.jpg]

Mam nadzieję że podobało wam się. Liczę na wasze opinie, nie tylko na temat fotorelacji, a również na temat całokształtu eventu. Chcecie więcej takich organizacji?

Jak najbardziej jestem za tym by takie eventy były organizowane częściej.Face-Smile.PNG Naprawdę była miła atmosferka,wiadomo jak to event zawsze jakieś małe problemy są ale myślę że nie zraził one kogoś do dalszych spotów. Adix fotki pierwsza klasa.
[Obrazek: sa-mp-010.png]
Fotki kozak Event też dobrze wypadł, następnym razem to mogę ja fotki robić najwyżej.
[Obrazek: 14925322721_44e93a78a5_n.jpg]
To znaczy, ja mogę robić zdjęcia, ale nie cały czas. Dzięki za miłe słowa panowie Face-Smile.PNG
Fotki świetnie, tak jak cały event Face-Smile.PNG
[Obrazek: sa-mp-088.jpg]

Superancko uchwyciłeś mój skok Face-Smile-Big.PNG
No kozak było choć troche mi gra cięła xd oby więcej takich!
[Obrazek: 28110541513_7258c55434_z.jpg]
Kozacko było Face-Smile-Big.PNG
Kiedyś byłem wojownikiem JDM potem zdałem prawo jazdy :v
[Obrazek: 32942777253_1c15e7281d_b.jpg]

Fotki są piękne Face-Smile.PNG
Z tymi zimówkami miałeś racje, nie było łatwo :P
[Obrazek: qAgClJz.png]