Naklejki Hellandreas - trzecia seria
[Obrazek: 22739972530_d594997e4e_c.jpg]

Nie wiem jak większość z was, ale moje stare naklejki forumowe uległy można powiedzieć degradacji. 
Z pierwszą sztuką nawet nie wiem co się stało, a drugą zabiła opuszczająca się szyba.

Z racji, że zrobiłem pare naklejek dla kolegi z Fatclan'u to myślę, że gdybym poprosił byłby w stanie wydrukować nam nowe naklejki.

Zaprojektowałem to po japońsku i tak jak przewiduje to ówczesna moda.
Dwie opcję, ja byłbym za tą z gwiazdkami. (Oczywiście całkowicie bez tego czarnego tła)

[Obrazek: 22939106461_8e91aa938b_z.jpg]

Stare naklejki uważam, że były trochę za małe, także proponowałbym tym razem szerokość 20cm.

Cena to myślę, że by było jakieś 3-5zł sztuka + przesyłka.

Piszcie tutaj co o tym sądzicie i jak coś to robimy listę.
[Obrazek: 28110541513_7258c55434_z.jpg]
Dobra cena, piszę się !
[Obrazek: 68821.jpg]
Zajebisty pomysł ja też się piszę  :hyhy:
[Obrazek: tumblr_ntgkrioGwj1srtrv3o1_500.gif]
Mój Flickr!
Brałbym, ale jakąś germańską wersję :mrgreen:
[Obrazek: qAgClJz.png]
Ja bym był osobiście za kolorystyką naszego obecnego loga. Jednak ten róż z białym to nasz znak rozpoznawczy :hyhy:
Tak czy inaczej te też są spoko :mrgreen:
Frytek, w tym stylu tylko i wyłącznie biel Face-Smile-Big.PNG
Jak będzie też wersja dla germańców to może i ja się skuszę Face-Smile-Big.PNG
(11-11-2015, 00:23 AM)Gekon napisał(a): Frytek, w tym stylu tylko i wyłącznie biel Face-Smile-Big.PNG

W tym stylu tak. Miałem na myśli żeby zrobić wlepy takie jak nasze logo na górze tylko źle to w słowa ubrałem :bag:
Te mi strasznie tanim zalatują bo oni podobne logo mieli :mrgreen:
A ja tam nawet nue wiem jakie tani mają wlepy. 
Generalnie od prawie zawsze różne teamy maja naklejki w ten sposob, chociazby team tekno, upside, topgun itd. Bo wyglada to po prostu bardzo spoko. Wiekszosc chcialaby wersje pod vaga bardziej no to moge zangielszczyc te napisy japonskie.
[Obrazek: 28110541513_7258c55434_z.jpg]
Ta dla germańców od razu, z golfa i poloneza zrobie JDM czy inny bosozoku i się wpasuje.