John_Cooper - VAG Room + niespodzianka
Jako, że ostatnio chęci do zmoda jako takie wróciły, postanowiłem Wam pokazać i trochę opisać to, nad czym teraz pracuje w wolnych chwilach (stary temat skasowałem). Face-Smile.PNG

VW Golf MK3 GTI XX Jahre
Model dostałem od Huberta (dzięki wielkie), na początku miały być stęsy ale postanowiłem, że to będzie wyróżniające się szybkie daily. Wsadziłem diesla 90km który jest w tej chwili porobiony na 160+, lepszej jakości listwy boczne od Equadora, klapę od wersji EU, skonwertowane kółeczka z Audi, intercooler, błotniki z kierunkami 3D, tarcze z hamulcami, diffuse na żółte halogeny od Hallusa (dzięki) i jeszcze kilka mniejszych rzeczy, szczegóły. Face-Smile.PNG
Fotki:
[Obrazek: 16534641984_bc3509b2b2_z.jpg]

[Obrazek: 17198359501_d6719afe98_z.jpg]

VW Golf MK1
Pierwszy model dostałem od George (dzięki), żółta jedynkę, niestety niedawno straciłem ją z formatem, lecz drugą postanowiłem odbudować na modelu który dostałem od
Huberta, dzięki Face-Smile.PNG. Teraz wygląda tak:
[Obrazek: 17164673618_0206698742_z.jpg]

[Obrazek: 17297896122_4c8b554e70_z.jpg]
Co dotychczas zrobiłem: Wsadziłem silnik ABF nie jest to raczej docelowy silnik, przeszczepiłem tylny pas z wąskimi lampami, chromy, zmiana grilla na 2 oczka, zmiana zderzaków, BBS'y, siłowniki maski wzmocnienia maski, wywalenie wycieraczki z tyłu, wywalenie winylu i lotki z klapy bagażnika, tarcze z zaciskami w kolorze nadwozia i jeszcze jakieś mniejsze rzeczy Face-Smile.PNG. Chciałbym jeszcze niedługo zrobić brązowe wnętrze. Face-Smile.PNG

Plany co do Golfików wychodzą spontanicznie, czyli co mi się chce to robię. :mrgreen: Pozdrawiam. Face-Smile.PNG
No nieźle Maćku, w Golfie 1 zrobiłeś więcej niż przez reszte życia Face-Smile.PNG)
[Obrazek: 30285220960_fb97554753.jpg]

Jest blacha, musi być rdza.
MK3 kozaczek Face-Smile-Big.PNG
Mk1 trafiła w mój gust.
Dobrze się mają u ciebie Face-Smile.PNG Powodzenia w dalszych planach/modach.
[Obrazek: qAgClJz.png]
Ta trójka to mistrzostwo Face-Smile-Big.PNG
[Obrazek: 68821.jpg]
Mi również 3 bardzo się podoba. Face-Smile.PNG
Kozackie Gofry Face-Smile-Big.PNG
[Obrazek: 28631672103_c6544e82b8.jpg]
Keep Calm And Love Volkswagen
Ostatnio dostałem od Kamasia (dzięki wielkie) jego dwójkę. Od tej pory zrobiłem:
- felgi (nazwy nie znam), oteksturowałem i dałem kapselki woba na nie,
- założyłem szeroką dokładkę pod wąski zderzak, bo była od pakietu BBS (?),
- zmieniona tektura lamp z tyłu,
- seryjne fotele (oteksturowałem środki w skórze perforowanej żeby pasowały do tylnej kanapy, w przyszłości może będą inne)
Fotki:
[Obrazek: 20045439562_14773764d2_z.jpg]

[Obrazek: 20045439582_cc00d67ebb_z.jpg]
Pomysł na kolejny set już mam w głowie, ale na razie podoba mi się jak jest. Face-Smile.PNG
Jeszcze raz dzięki wielkie Kaman. Face-Smile.PNG

A w jedynce kosmetyka i zmiana koloru rotorów na groszkowy. Face-Smile.PNG Zostało jeszcze wnętrze do roboty i pobawić się wysokością zawieszenia, ale to z czasem. Face-Smile.PNG
[Obrazek: 20045439602_06ff361c58_z.jpg]

Trójka bez większych zmian. Face-Smile.PNG
Pozdrawiam. Face-Smile.PNG
Jestem bardzo wzruszony. Wszystko takie piękne moje oczy płaczą!

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Profil Wyślij PM E-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie tematy Narzędzia moderacji Narzędzia administracji