misio - rfactor|AE86| wieczorny trening
Pierwsza moja produkcja z rfactor'a jak i Sony vegasa.
Domyślam się, że nie był to najszybszy z możliwych przejazdów, ale od jakiegoś czasu tak sobie jeżdżę i coś tam trenuję na DFGT :P Wiem, że tracę na dohamowaniach i takie tam, ale jestem amatorem. Mam nadzieję, że uda mi się nagrać coś jeszcze. Jak wcześniej wspomniałem, jest to mój pierwszy film obrobiony w Sony Vegasie, więc obróbka może pozostawiać wiele do życzenia Face-Smirk.PNG Standardowo włączamy w HD.

[Obrazek: 32523080910_23f4b12010_z.jpg]
Spoko jest, ale nagraj coś też w dzień. Face-Smile.PNG
[Obrazek: 23671844231_7b9414abff.jpg]
Jezu jaka płynność *,*
Nooo! Fajnie słuchaj, potrenujemy i będzie całkiem elo.
Tylko do czegoś się chciałem przyczepić.. A! Czemu masz wirtualny skret taki mały? Nie przeszkadza Ci to? Face-Smile-Big.PNG

I mam nadzieję że all wspomagacze off Face-Smile-Big.PNG

W sumie pokminię nad serwerem, można by było polatać w paru, bo wiem że trochę nas tu gra w rF Face-Smile.PNG
[Obrazek: 68821.jpg]
No my dość często z gekonem katujemy Akinę i ring szczególnie Face-Smile-Big.PNG Wszystkie wspomagacze oczywiście wyłączone, a ten skręt to gdzie dokładnie zmienić i na ile ustawić?
[Obrazek: 32523080910_23f4b12010_z.jpg]
Gekusia zapytaj, ostatnio mu powiedziałem gdzie się to zmienia Face-Smile.PNG
No najlepiej ustaw na tyle ile masz stopni skrętu w dfgt, czyli pewnie 900 Face-Smile-Big.PNG
W moim przypadku to jest katowanie samochodu a nie trasy :E klawiatura lover ;_;
Konkretna prezentacja.
Jak będziecie coś śmigać w weekend włącznie z piątkiem to dajcie znać koniecznie ! Face-Smile-Big.PNG
Ale "strzela" hihi. Sam bym chętnie sobie ogarnął DFGT i coś spróbował takiego smaka robicie tymi filmikami :P