CHEATER na serverze.
Kiedyś go przyłapałem przy moim starym domku, wszystkie samochody leciały do niego...
Zrobiłem respawn.
Antycheat nie zablokuje wszystkiego niestety Face-Worried.PNG Panowie czy mieli byscie cos przeciwko gdyby nie mozna bylo zmienic aparatu na piesc?
[Obrazek: 25157370519_ba3dc160e7_z.jpg]

Na Twoim serwerze to jest i się dziwiłem czemu tak jest, teraz już wiem. Fakt nikt nie da rady pobić nikogo, ale nie lepiej byłoby żeby po zabiciu kogoś wywalało ze serwera? Albo może, żeby ciosy nie uśmiercały czyli limit hp, albo że po trzech ciosach kogoś wywala no nie wiem. Grałem kiedyś dużo na różnych serwerach zazwyczaj jako admin, więc wiem że różne są możliwości

Ja na Waszym miejscu dałbym czas. Takie ogarniczenia, które są i tak sprawią, że ,,przyjacielowi" Ninja98 niedługo znudzi się egzystencja na serwerze Hellandreas. Tak czy siak zaobserwowałem, że coraz rzadziej pojawia się na serwerze w ostatnim czasie. Nawet czasami zerkam nie wchodząc na serwer w aplikacji, że go nie ma, a przecież kiedyś przesiadywał non stop. 
Zresztą ja się nie wtrącam, ale poczekałbym z wprowadzeniem kolejnych restrykcji, żeby też nie przesadzić zbytnio wkraczając w sferę uzytkowości serwera :P
[Obrazek: wu7fm2u.jpg]
Miniguna dla każdego wprowadzić i koniec  :hyhy: Ale tak na serio to też uważam że ze zmianami warto by było wstrzymać się na jakiś tydzień i zobaczyć czy sytuacja się ustabilizuje Face-Smile.PNG Ale nie przeszkadza to w rozmyśleniach co warto byłoby wprowadzić aby usprawnić rozgrywkę, i mieć już pomysł przygotowany Face-Smile.PNG 
Albo wprowadzić np drugi world do robienia zdjęć? Pierwszy do jazdy itd. Ten drugi tylko aparat i tyle. Co wy na to ? I czy ktoś jest chętny żeby takie coś zrobić.?
Bede mial wiekszy luz, mozliwe ze dzisiaj w nocy/jutro to postaram sie ogarnac wywalanie za zadawanie obrazen i cos wykombinuje z tymi broniami Face-Smile.PNG

(03-22-2016, 13:47 PM)TheEmbixPL napisał(a): Albo wprowadzić np drugi world do robienia zdjęć? Pierwszy do jazdy itd. Ten drugi tylko aparat i tyle. Co wy na to ? I czy ktoś jest chętny żeby takie coś zrobić.?

No bez przesady...
I jak tam z tym cheaterem? Nadal lata czy sobie odpuscil?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Profil Wyślij PM E-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie tematy Narzędzia moderacji Narzędzia administracji