CHEATER na serverze.
Jak zwykle nasz "przyjaciel" Ninja98.. zaszczycił nas swoją obecnością na serwerze. Mimo antycheat'a miał kastet co pokazuje zdjęcie (raz mignęło mi chyba małe UZI ale nie jestem pewny). Teleportował się do każdego, ale tym razem zaczął tylko rozjeżdżać dumper'em i wjeżdżać w każdego różnymi pojazdami. Po tam paru minutach wywaliło go jak jeździłem z Kurkiem za "HeliKill", nie wiem co to ale z helikopterem musi mieć to mało wspólnego, bo nie spawnował żadnego. Więc jakoś tam działa ten antycheat i dobrze, nie narzekam. Pierwsze doświadczenia są.
[Obrazek: 25721505132_e5df33c160_c.jpg]

Ten człowiek serio musi być prześladowany w szkole (czyt. gimnazjum) albo nie wiem, siedzi w domu cały czas i na baniak dostaje...
[Obrazek: 23862646573_fd91706541_z.jpg]
Potwierdzam, ogólnie to z 2-3 min polatałem z nim /ls , /lv i sie oczepił wiec polecam  :P
Do nastepnego weekendu ogarne zeby nie pozwalalo mu na to, teraz ogarnolem na szybko na nowo bo po formacie stracilem to co mialem przedtem. Sory panowie ale to nie z mojej winy tylko PCt mi padl z tatmym anty cheatem Face-Worried.PNG
[Obrazek: 25157370519_ba3dc160e7_z.jpg]

Dzordzu, lajcik i tak jak widac jest lepiej niz bylo. Face-Smile.PNG
Jest dużo lepiej. Trafiłem na niego wczoraj. Wyrzucilo go najpierw za RPG, potem za AK47. Zbulwersował się nieźle. Cos tam gadał, ale o dziwo mnie nie zaczepial. Tak czy siak antycheat działa i mysle, że niedługo mu się znudzi. Przy mnie wywalilo go z 5 razy, więc nie wiem jakim debilem musiałby być, żeby robić tak w nieskończość.
Antycheat na plus, nawet teraz. Face-Smile.PNG
[Obrazek: wu7fm2u.jpg]
No i taka opinia nas cieszy. Face-Smile.PNG
Bo to jest jakiś świr, bierze lawete i wywoźi samochody XD 
Miło, że nie tylko forum idzie do przodu, ale i także serwer Face-Smile-Big.PNG
Jak nie odpowiedni temat to sory, ale nie wiedziałem gdzie to wrzucić to dałem tutaj

Jakby ktoś szukał swojego priv auta to wszystkie są tutaj, czyli pod domem Embix'a. Ktoś miał nieźle narąbane w główce żeby wszystkie pojazdy tutaj sprowadzić...
(Nie wiem czy on to zrobił, bo nie przyłapałem nikogo. Chciał żebym zobaczył to.)
[Obrazek: 25869247431_32169ac619_c.jpg]
To też znalazłem odpowiedź na pytanie, czemu Embix nie obfocił BM-ki pod domem tylko kawałek dalej. Pewnie restart serwera wystarczy, ale to tylko taka wiadomość jakby ktoś szukał swojego priv auta, a nie mógł znaleźć.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Profil Wyślij PM E-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie tematy Narzędzia moderacji Narzędzia administracji