CHEATER na serverze.
Siemka, coś słyszałem, że jest nowy gm czy on jest już wgrany ? Jak tak to nie działa...

[Obrazek: 25164652133_bf0e8a8158_c.jpg]
Siedziałem dzisiaj na serwerze z pół godziny, Ninja98 mimo że dostawał bany wchodził jak niby nigdy nic. Wypadałoby jak najszybciej wgrać tego antycheata. :-/
Wczoraj był cytuję "Mama_Forbiego" i tak samo nawalał do wszystkich jak szło, ale i tak uczepił się najbardziej mnie mimo, że miałem wylewkę na gościa. Mnie zastanawia jedno, czemu nikt na początku powstawania tego serwera nie udoskonalił go o jakiś skromny chociaż antycheat :hmm: Można było bardzo łatwo przewidzieć, że znajdą się tacy jak "Ninja98", "Mama_Forbiego". Jakby ich doszło dużo więcej to w końcu serwer Hellandreas stanie się DM'em, bo każdy z nich będzie wchodzić o różnych porach i nie będzie dało się nic zrobić. Mam nadzieję, że w końcu ktoś się weźmie porządnie za serwer i zwalczy chociaż tych cziterów jak nie rumunów i inne cuda.

Spokojnie, Dzordz ma już antycheata. Tylko gdzieś go zapodział. Jak tylko dostane skrypt w swoje łapy to będzie wgrany. Face-Smile.PNG
Dzisiaj to ogarne, spokojnie chlopaki Face-Smile.PNG
[Obrazek: 25157370519_ba3dc160e7_z.jpg]

Tak tylko powiem, że na samym początku HA był anty cheat. Usuneli go dlatego, że wiele osób robiło sobie handling po ponad 300 km/h i wtedy kickowało z serwera.
[Obrazek: 32523080910_23f4b12010_z.jpg]
Teraz bedzie anty speedhack ktory jest wylaczony, admin moze go wlaczyc kiedy bedzie chcial, bedzie wywalac okolo 500km/h wiec raczej ludzie z w miare realnymi handlingami nie beda mieli problemow Face-Smile.PNG
[Obrazek: 25157370519_ba3dc160e7_z.jpg]

To juz nawet wozkiem golfowym nie bedzie mozna polatac :(
[Obrazek: 30285220960_fb97554753.jpg]

Jest blacha, musi być rdza.
Dzięki George, że żeś się postarał:clapping:

Jestem za tym, żeby włączyć tą opcję od razu i jej nie wyłączać. Ja robię sobie handlingi do normalnej jazdy czasami nawet nie przekraczającej 200km/h + duża przyczepność żeby auto nie rzucało co chwilę, żeby nie było pisku opon przy skręcaniu, żeby nie było boksujących kół podczas ruszania, więc ja problemu nie mam. Jak będę sobie chciał pośmigać 500km/h czy więcej to wejdę na jakiegoś DM'a czy co innego, choć na żaden inny serwer nie wchodzę niż Hellandreas.

Poszczególne opcje antycheata jak np. ta od prędkości mozna wyłączyć, więc to i tak problemu nie robi Face-Smile.PNG

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Profil Wyślij PM E-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie tematy Narzędzia moderacji Narzędzia administracji