CS:GO
Napewno ktoś z was gra w tą część, lub grał w poprzednią (mowa o 1.6, source)

Jakaś tam akcja, w sumie to i tak w tą gre nie gram tak długo jak w 1.6 gralem. Można by się na jakiegoś mixa ustawić kiedyś.

[Obrazek: 14006755670_a6b7bc4e0b_c.jpg]
[Obrazek: 23862646573_fd91706541_z.jpg]
Kupiłem parę dniu temu i gram Face-Smile-Big.PNG
Aktualnie padł mi dysk i nie mam na czym xd
[Obrazek: qAgClJz.png]
Gram, właśnie spadłem z G4. Gra piekielnie wku**iająca, jeżeli trafiasz na rosjanów, ukrainców i trolli w meczach turniejowych Face-Smirk.PNG
[Obrazek: 28575329142_75a70a1564.jpg]
A ja własnie przestałem grać (znaczy dzisiaj wbiłęm od 3 miesięcy), przez takich idiotów. Wbijają na serwery TP, zero mikrofonu, zero informacji..

Można się kiedyś ustawić na jakieś coś małe :>
[Obrazek: 23862646573_fd91706541_z.jpg]
Sparku bo to się gra timowo a nie random.Było supreme , aktualnie spadam do 2x ak/szeryfa bo na supreme/orzełek w laurach zbyt dużo odpałów i zastanawiam się nad "Road to Silver I" - najczęściej na silverach kosy wpadają ;D.Ostatnio coś zje*ali z MM więc częściej gram faceit ( 128 tick a 64 tick to jednak różnica. Face-Smile.PNG )
Sebuhh, najczęściej gram 5 Face-Smirk.PNG Ale są takie dni że chce czasami pograć sam, no i oczywiście wychodzi to na złe... Jeszcze dzisiaj dostałem bana na 24h za to, że wyrzuciłem za dużą ilość ludzi, którym należał się kick (afk, dręczenie na mikro) lecz Valve ma to w dupie Face-Smirk.PNG Jeżeli ktoś ma słabe nerwy nie polecam, ja już się o tym przekonałem (połamane nóżki w dwóch klawiaturach ;] )
[Obrazek: 28575329142_75a70a1564.jpg]
mapet22222 - zapraszać na steamie Pany, można się ustawić na jakąś turniejówkę. Face-Smirk.PNG
You know what surprises me?
You see a police car and you hold your breath for a second just to utter: "police!", and to start after everything from the beginning!

~ Giorgi Tevzadze

Max rozmiar sygnatury: 600x180
hubertos199 - nick na steam Face-Smile.PNG
[Obrazek: qAgClJz.png]
Mogę się dołączyć do was Face-Smile.PNG ?
Nick; Ramaster
Złoty II bodajże (dawno nie grane), Peada Hog Valge zapraszać.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Profil Wyślij PM E-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie tematy Narzędzia moderacji Narzędzia administracji