Rozmowy na temat mody, ciuchów, ubierania się itd.
Mam force'y białe już chyba 2 rok i mogę polecić, poza tym, że skóra się wyciera na zgięciach i po roku się rozklejają. I są przereklamowane, ale się nie dziwie, bo są ładne.
Co do zegarka to nie lubię takich małych tarcz i dlatego kupiłem g-shock'a, a po drugie przydaje mi sie na moto do mierzenia czasu. I szczerze mi to lata ile osób ma taki sam jak ja Face-Smile.PNG
[Obrazek: qAgClJz.png]
Mam 3 pary erforsów tylko, że niskich i polecam jak najbardziej. Najstarsze mają 2.5 roku i prócz tego, że widoczne są już ślady od zginania stopy to nic innego się z nimi nie dzieje. Buty cholernie wygodne i noszę je prawie cały rok (w gorące dni odpuszczam bo noga się gotuje). W zimę spisują się idealnie, nie przemakają i w nogę też jest ciepło Face-Smile-Big.PNG
Ja mam za chude nogi, i wyglądam jak klaun w force`ach. Ja zaś polecam Air Jordany, w jesienną pogode nawet ok są, ale dla kogoś kto 90 % czasu spędza w aucie Face-Smile-Big.PNG
Panowie kto poleci jakieś buty za kostkę do 400 PLN i nie Force? Face-Smile-Big.PNG Przeszukałem chyba połowę stronek, które znałem z butami i te co mi dał wujek google i nie znalazłem nic godnego uwagi :/
Szukaj Osirisów :v