Rozmowy na temat mody, ciuchów, ubierania się itd.
Jako, że ostatnio toczyliśmy małą dyskusję na ten temat w zdjęciach z życia, postanowiłem założyć taki wątek Face-Smile-Big.PNG Raczej wiadomo o co chodzi, wszelkie dyskusje nt. ciuchów, butów, itp. :P
No to ja mam takie pytanie, czy rurki nie cisną w krocze? xdd
To zależy czy to wąskie spodnie, czy legginsy.
Nie ma to jak głupie pytania od nośnie rurek Face-Smile-Big.PNG
[Obrazek: 28110541513_7258c55434_z.jpg]
rurki raczej są ciasne ale w nogach,ogółem krocze mają tak jak każde spodnie,nie spinają za bardzo jaj,pozatym skejciki jak noszą to noszą tak do pół dupy więc niema prawa czego kolwiek cisnąć.Face-Smirk.PNG
[Obrazek: sa-mp-010.png]
Ja noszę i się normalnie czuję, nic mi nie przeszkadza :crazy:
Też nosisz je tak że pas w połowie dupy,byle by niżej krok był.?
Ojezu, to chyba nie dla mnie. Z krokiem między nogami to ja bym się co 5 metrów wypierdzielał na glebe :E
co kto lubi tak naprawdę,ja noszę spodnie kroju baggy i bardzo przyjemnie mi się je nosi,nic się nie wypierdalasz,ani Ci nic nie wadzi.Face-Smirk.PNG Polecam jak nie miałeś nigdy na dupie.Face-Smile.PNG
Ja to mam zawsze problem z rzeczami. Jak jadę sobie do Grudziądza po ciuchy ( u mnie w mieścinie nie dostanę wgl. nic na mnie) to przelecę całą galerię i pod koniec znajdę aż jedną parę jako tako pasującą mi do dupy. Niski i chudy to ma przesrane. Z butami mam to samo. 167 wzrost i noga 43. O fajne buty myślę- 39 40 41 42 i 44.
I tak się jakoś dzieje że zawsze wyglądam jak ciota :E Chyba zacznę kupować w necie..
[Obrazek: 23619417661_46b6a3afc8.jpg]
Ja od dłuższego czasu kupuję ubrania tylko na necie,zawsze mi wszystko pasuję,zawsze jestem zadowolony z ciucha... W sklepach jak to w sklepach,trzeba się ochodzić żeby coś fajnego znaleźć...