★Ukaszowy - LFS - random derfts
Najlepszy set to taki, który dopasujesz sam pod siebie i nauczysz się na nim upalać, nic Ci nie da mój set Face-Smirk.PNG

Wbiliśmy ostatnio na 5560, nagrałem więc dwa pierwsze okrążenia, a że nawet był insim, to zbugowaliśmy go Face-Smile-Big.PNG
Po długich namyśleniach pokazał nam wynik z twina ponad 4,5mln xD

[Obrazek: 68821.jpg]
No to podziele się nowym filmikiem, taka czilowa przejażdżka, naprawdę frajda niesamowita Face-Smile.PNG

Frajda niesamowita i to przed komputerem, a co dopiero w realu.... tak bardzo bym chciał :3
Co do samego filmiku, strasznie denerwujące są te rfactorowe dźwięki zmian biegów itp
O ile zmiana biegów to jeszcze przejdzie, ale te strzały przy redukcji to masakra jakaś xD
Muszę też zakupić chyba kierownicę. :P
[Obrazek: 23671844231_7b9414abff.jpg]
Ja mam do sprzedania DFGT
[Obrazek: R6JZWE.gif]

Co w rodzinie to nie zginie  Heart

Kolejny przejazd Face-Smile.PNG Tym razem praktycznie seryjna onevia Face-Smile-Big.PNG
Wyprzedzę pytanie - tak, po suchych torach też upalam, ale śnieg, deszcze itp. to są moje klimaty i czerpię większą frajdę z jazdy w takich warunkach :3

I tak poszło po spontanie, drugi raz jechałem po tym torze, bo pierwszy raz rozbiłem się kilka zakrętów po starcie, a Onevią jechałem pierwszy raz, więc nie zwracajcie uwagi na faile xD

Najlepiej odpalcie w HD.

Kolejny przejazd Face-Smirk.PNG Udało mi się opanować Harugaharę, jestem z siebie dumny Face-Smile-Big.PNG

Pierwszy raz jadę ten tor praktycznie, więc mogę popełniać błędy co do linii przejazdu, ale i tak było fajnie Face-Smile-Big.PNG

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Profil Wyślij PM E-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie tematy Narzędzia moderacji Narzędzia administracji