stuner.net
[Obrazek: 11117194695_98889b820b_c.jpg]

[Obrazek: 11117257964_8a0e7dca6a_c.jpg]

[Obrazek: 11117227176_44a1879500_c.jpg]

[Obrazek: 11117228116_b7f6084f36_c.jpg]

[Obrazek: 11117188015_66081d0be3_c.jpg]

A tu missile faza początkowa :P

[Obrazek: 11117191295_0bd2eb312a_c.jpg]
[Obrazek: giphy.gif]
GOODLIFE
No no Face-Smile-Big.PNG Calutki wątek koszmarów dla Kamyciastka Face-Smile-Big.PNG
I ty się śmiałeś jak jakiś ziomek dawał tu zdjęcia rozwalonego nissana...
(11-29-2013, 18:35 PM)adixpogo napisał(a): No no Face-Smile-Big.PNG Calutki wątek koszmarów dla Kamyciastka Face-Smile-Big.PNG

Fajnie

(11-29-2013, 18:50 PM)Mati23m2 napisał(a):
(11-29-2013, 15:51 PM)Bimmer napisał(a):
I ty się śmiałeś jak jakiś ziomek dawał tu zdjęcia rozwalonego nissana...
Tak, śmiałem się.
GOODLIFE
(11-29-2013, 18:35 PM)adixpogo napisał(a): No no Face-Smile-Big.PNG Calutki wątek koszmarów dla Kamyciastka Face-Smile-Big.PNG

Już dwie noce mam zarwane, spać nie mogę :(
[Obrazek: 28110541513_7258c55434_z.jpg]
Rozumiem, że można w jakiś-tam sposób wyrazić swoją opinię, no ale większość ich tutaj jest trochę bez sensu. Co z tego, że Kamycakes'owi się te modele nie będą podobać? On jest jakimś wyznacznikiem gustu w kategorii tuningu japońskich aut?
Przepraszam bardzo, ale każdy robi to tak, jak jemu odpowiada (sami przecież ciągle powtarzaliście... - "Robisz auto dla siebie, czy dla innych?") - a teraz, kiedy ktoś robi dla siebie - musi się męczyć z czytaniem głupich "docinków".

Gust jest kwestią, o której się nie dyskutuje, można jedynie wyrazić opinię na jej temat, ale (nie chcę nikogo obrażać) idiotycznie czasami psujecie zapał pozostałym użytkownikom.

Wybaczcie za mały off-top, ale chciałem stanąć w obronie kilku osób tutaj, szczególnie, że zauważyłem, że Kamil staje się tutaj jakimś "bóstwem".

Pozdrawiam. Face-Smirk.PNG
Jeśli ta wiadomość jest ukierunkowana również do mnie, to powiem Ci, że mój powyższy post napisałem dla żartu. Sam fakt, że Kamil ma tutaj największe pojęcie o japońskich projektach nie wziął się znikąd. Jestem niemal pewien, że chłopak jako jedyny na forum ma styczność z wypowiedziami prawdziwych JDM'owców z krwi i kości, którzy prezentują swoje prawdziwe projekty na takich forach jak zilvia.net i tym podobne. Mało tego - jest to forum zagraniczne. Wbrew pozorom, te same samochody w Polsce różnią się modyfikacjami do tego stopnia, że 80% z nich zostałaby odrzucona przez grono użytkowników przykładowego zilvia.net. To jest główny powód, dzięki któremu nie dziwi mnie bardzo wyostrzony gust Kamila. Ja również przyzwyczaiłem swoje oko do projektów German Style, choć ostatnio zostałem za to skrytykowany twierdzeniem, że taki spas wygląda słabo. Zamiast przejmować się czyjąś opinią, staram się bronić swojego zdania, wykładając swoje argumenty jak na tacy. Mi odpowiada wiele stylów modyfikacji i nie ograniczam się do tego stopnia, by twierdzić, że BMW musi być w Germanie. Kamil natomiast bardziej zacieśnia horyzonty, ograniczając się do wschodnich tradycji. Nie każdemu musi się to podobać, każdy ma prawo do wygłaszania swojego zdania, choć niektórzy robią to obraźliwie.
Ja rozumiem, że może nie zawsze jakoś z uzasadnieniem się wypowiadam na temat reszty nissanów. Nie chcę tu teraz zgrywać jakiegoś cwaniaka i się rozpisywać ile to ja mam spędzone czasu przy tym temacie, ale tak na chłopski rozum. Kiedy widzę jak ktoś kompletuje przykładowy bodykit w ten sposób, że tylny zderzak jest niżej od progów, a przedni wyżej no to klękajcie narody. Nie mówiąc już o utartym gównie, że nissan ma służyć tylko dla zabawy, do polatania bokami. Jak widzę pocięte zderzaki i stalówki pryśnięte na jaskrawo to mnie krew zalewa. I mam prawo chyba zwrócić uwagę jako trochę starszy szeregowy. I nie patrząc już tak przez pryzmat doświadczenia, ale tak zwyczajnie spojrzeć i się zobaczy to gówno które zlepiliśmy europejczycy.

Nie chcę tu teraz obrażać w żaden sposób Bimmera, chcę tylko się posłużyć przykładem

(11-29-2013, 15:51 PM)Bimmer napisał(a):
[Obrazek: 11117194695_98889b820b_c.jpg]

Tak samo tutaj. Nie mówiąc już o tym czy to jest zrobione wgl w jakimkolwiek stylu zobaczcie tylko, że jest tu taki rozpiździaj że mała bania, począwszy od połączenia oemowego zderzaka przedniego z tylnym vertexa, po bagażnik i zróżnicowane nadkola przednie względem tylnych.

(11-28-2013, 21:48 PM)Małolat. napisał(a): [align=center]
[Obrazek: 11106545036_df2a5d8585_c.jpg]

[Obrazek: 11106553564_3aa520ce9d_c.jpg]

Tak jak animalsi są przeciwni krzywdzeniu zwierząt tak ja się poczuwam do zwracania uwagi jak ktoś robi to z nissanami bo jest mi ich żal.
[Obrazek: 28110541513_7258c55434_z.jpg]
Rozumiem ciastek że nie chcesz tym postem urażać nikogo.
Ja powiem tak: Lubię łączyć rzeczy których nikt tak na prawdę by nie łączył stąd mieszanina 326power, Vertexa i ten zderzak kouki z przodu, sory jeśli "urażam" kogokolwiek który na to spojrzy, albo jeśli mój styl sprawia odruchy wymiotne, ale to jest mój styl. Odważne połączenia Face-Smirk.PNG A i pod koniec zapewniam cię że nigdy bym czegoś takiego w realu nie zrobił Face-Smile.PNG
GOODLIFE
Co jak co, ale stawiając auta małolata a bimmera obok siebie, to tego drugiego bym przeżył a małolata kazał oślepić czy coś :E
[Obrazek: 16271773097_9980059bd9_n.jpg]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Profil Wyślij PM E-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie tematy Narzędzia moderacji Narzędzia administracji