Zasady dotyczące uczestnictwa w organizowanych spotkaniach na serverze
#1
Information 
 • Kultura osobista:
  Wszyscy gracze powinni traktować się z należytym szacunkiem. W przypadku nieporozumienia - wskazane jest zignorowanie sytuacji, bądź wyjaśnienie jej w przyzwoity sposób. Wszelkie długotrwałe konflikty stwarzające niemiłą atmosferę będą skutkowały wyrzuceniem z servera (bez wcześniejszego dochodzenia, kto był sprawcą zamieszania).
 • Kontakt z administracją:
  Jedynie przypadku crasha, gracz może skontaktować się z administratorem z prośbą o teleportację - wszystkie inne powody będą ignorowane. Uczestnik może również zgłosić administratorowi niewłaściwe zachowanie innego gracza w celu wyciągnięcia konsekwencji - jedynie konkretne prośby będą rozpatrywane.
 • Zachowanie podczas postoju:
  W czasie postoju, gracze powinni wprowadzać atmosferę Role Play. Oczywiście nie jest to obowiązkowe, lecz wszelkie wyraźne odstępstwa wprowadzające nieprzyjemną atmosferę (np. niszczenie pojazdów) będą skutkowały wyrzuceniem z servera. Spawnowanie pojazdów w miejscu spotkania jest dozwolone tylko w przypadku jego zniknięcia.
 • Zachowanie podczas przemieszczania się:
  Punkt ten należy wziąć szczególnie pod uwagę. Poniżej zamieszczone zasady/wskazówki są najistotniejszym elementem regulaminu:

  #Odstęp:
  Jeżeli liczba pojazdów w czasie spotkania jest duża, wskazane jest ustalenie w miarę dużego odstępu od pojazdu poprzedzającego. Skupienie się na jeździe pojazdu poprzedzającego jest kluczem do sukcesu.

  #Lagi:
  Osoba, której łącze internetowe nie umożliwia płynnej gry jest zmuszona do zajęcia ostatniego miejsca w kolumnie pojazdów.

  #Pisanie podczas jazdy:
  Jeżeli jest to możliwe, powinno się prowadzić rozmowę na chacie tylko w czasie postoju (np. na światłach) - pomaga to utrzymać kolumnę w zwartym szyku i powoduje mniej wypadków.

  #Sygnalizacja świetlna:
  Do sygnalizacji świetlnej dostosowuje się zawsze kierowca jadący na czele kolumny. Reszta uczestników nie musi się do tego stosować w celu utrzymania zwartego szyku.

  #Wyboje/progi zwalniające/krawęzniki:
  Pojazd poprzedzający może znacznie zmniejszyć prędkość przed różnego rodzaju przeszkodami, więc należy być zawsze przygotowanym do hamowania nawet na drodze prostej!

  #Wyprzedzanie:
  Jest dozwolone tylko na autostradach i drogach dwupasmowych. Wyprzedzanie w innych przypadkach jest dozwolone tylko wtedy, gdy pojazd poprzedzający wyraźnie nas przepuszcza.

  #Drifting/Wyścigi:
  Są dozwolone, lecz sporadycznie. Gdy nie jesteś pewny swoich umiejętności - nie próbuj.
 • Podsumowanie:
  Osoby niestosujące się do powyższego regulaminu będą otrzymywały za pierwszym razem upomnienie ze strony administracji. Każde kolejne odstępstwo od regulaminu może poskutkować wyrzuceniem z servera.


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Organizowane spotkania na serverze. adixpogo 1,777 473,523 07-25-2016, 15:39 PM
Ostatni post: Hipciooo
Information Zasady dotyczące korzystania z systemu posiadłości/pojazdów na serverze. adixpogo 0 3,716 01-08-2012, 15:32 PM
Ostatni post: adixpogo
  Prywatne domki oraz pojazdy na serverze. adixpogo 4 4,964 01-06-2012, 09:52 AM
Ostatni post: adixpogoUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościProfil Wyślij PM E-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie tematy Narzędzia moderacji Narzędzia administracji