Bimmer - Rfactor- Jakiś nowy shit.
(01-19-2014, 16:12 PM)FaNtOM napisał(a):
(01-19-2014, 14:15 PM)George napisał(a): Nie podoba mi się to że cały filmik czarno biały.

I ogólnie długo się zaczyna, podkład oklepany no i brak efektów (jakichkolwiek). Face-Smile.PNG

Aha. Nie widziałem filmiku z tym podkładem jeszcze więc nie wiem jakim cudem jest on oklepany. A do następnego dam lasery, wybuchy i strzelaniny ok?

Kamil No, straszna szkoda :/ Może jest jakaś możliwość jeszcze ale raczej wątpię.
[Obrazek: giphy.gif]
GOODLIFE
(01-19-2014, 17:08 PM)Bimmer napisał(a):
(01-19-2014, 16:12 PM)FaNtOM napisał(a):
(01-19-2014, 14:15 PM)George napisał(a): Nie podoba mi się to że cały filmik czarno biały.

I ogólnie długo się zaczyna, podkład oklepany no i brak efektów (jakichkolwiek). Face-Smile.PNG

Aha. Nie widziałem filmiku z tym podkładem jeszcze więc nie wiem jakim cudem jest on oklepany. A do następnego dam lasery, wybuchy i strzelaniny ok?

Kamil No, straszna szkoda :/ Może jest jakaś możliwość jeszcze ale raczej wątpię.

Piszę co mi się nie podoba a ty naskakujesz sarkastycznie że dodasz lasery i wybuchy ok, dodaj ale żeby były w kolorze..
Bimber, nie spinaj tak pośladów xd Mi też ten czarno-biały nie odpowiada. No i sam montaż taki bez szału :P Jak auta podmieniasz to i z dźwiękiem silników mógłbyś też coś zrobić, bo widząc bmw i słysząc co innego to śmiesznie się ogląda Face-Smile-Big.PNG
[Obrazek: 15657943716_b85cd6922f_o.png]
Bardzo ładny filmik.
Mi tam się podoba Face-Smile.PNG
Zdeterminowany by ogarnąć kamery w LFS zrobiłem jakotaki filmik. Nie traktujcie tego jak jakiś super poważny projekt nad którym pracowałem 2 lata. Następny filmik powinien być bardziej profeszynal :P

GOODLIFE
Nagrywaj scenki na spowolnionym tempie, a potem je przyspieszaj w Vegasie. Będą bardziej precyzyjne Face-Smirk.PNG
(01-23-2014, 23:23 PM)adixpogo napisał(a): Nagrywaj scenki na spowolnionym tempie, a potem je przyspieszaj w Vegasie. Będą bardziej precyzyjne Face-Smirk.PNG

Jezu adix znów ratujesz mi dupę. Ale ja jestem debilem :wall: Następny filmik będzie całkiem niedługo bo nauczyłem się kilku nowych "myków", adix dzięki ci wielkie jeszcze raz :3
GOODLIFE
Pod shift + u możesz też zmienić płynność przesuwania "kamery" myszką. Pomaga jeśli chcesz robić takie ujęcia jak na tym filmiku. Face-Smirk.PNG
Odkryłem to po wrzuceniu :P
GOODLIFE