Rozmowy o wszystkim i o niczym, czyli typowy off-topic.
Mam zagadkę dla tych grających w LFSa. Postawiłem sobie nowy świeży system, XP Sp3. Odpaliłem LFSa i o to ustanowił sie taki widok.
[Obrazek: zp1tyvv,KqGcCcK#0]
[Obrazek: KqGcCcK.jpg]
[Obrazek: 7mpe3MG.jpg]
[Obrazek: uPZagjM.jpg]
Ogólnie świat wygląda jakbym trochę przedawkował LSD :crazy:
Mój sprzęt to:
i5-2300
Radeon HD5770
4gb ram.
Jakiś pomysł? Wszystkie stery na nowo przeinstalowane, LFS na nowo pobrany itp.
ohohohhh niezła faza :crazy:
Liczyłem szczerze na Twoją pomoc... ;D
Jedyne co mi przychodzi do głowy, to niewydolność karty graficznej w stosunku do wczytywania tekstur, ale ile w tym może być prawdy to ja nie wiem :P
http://imgur.com/MgKFYVF
Jak widać po wykresach z Afterburner`a karta graficzna nawet się dobrze nie "wkręca" więc hmm niewydolność można by było pominąć. Benchmarki robiłem, 3Dmarka też i w nich żaden problem z grafiką nie występuje...

Edit: I taka mała prośba do moderatorów/adminów. Jak rozdajecie ostrzeżenia to może warto by było wysyłać PW o takiej zaistniałej sytuacji, że warn został przyznany? Już kiedyś się o to upominałem i podobno miało być tak zrobione.
Twój komputer rzyga tęczą. Face-Smile-Big.PNG
Żebym miał choć trochę wiedzy o informatyce i tego typu sprawach, to może byśmy zaradzili, a tak to zostaje tylko gdybanie :song:
Jeśli by faktycznie grafika była niewydolna do wczytywania textur, to wtedy czemu auto ma textury? :P
Jak na moje to brak jakiegoś pliku w stylu .mtl (taki jak przy exportach modelu w .OBJ)
który odpowiada za rozprowadzenie układu textur po obiekcie tudzież mapie.
Co za tym idzie, spróbowałbym od nowa zainstalować, bądź poszukać innej instalki/wersji)
[Obrazek: 28110541513_7258c55434_z.jpg]
(07-30-2013, 23:51 PM)ForbiddeN. napisał(a): Twój komputer rzyga tęczą. Face-Smile-Big.PNG
Poczuł Windowsa i się cieszy i o.. :what:

@Kamycakes, próbowałem już odpalać wersje LFSa w którą gram na laptopie a tam śmiga wyśmienicie (Intel GMA).
mam ten sam problem w racerze :c
[Obrazek: 23619417661_46b6a3afc8.jpg]