Rozmowy o wszystkim i o niczym, czyli typowy off-topic.
Kontynuacja tematu z przed czyszczenia forum.
Ponawiam moje pytanie. Po co to? Ten temat działa tylko jak drugi shoutbox Face-Surprise.PNG
[Obrazek: 32523080910_23f4b12010_z.jpg]
Jape sklej i idź na inne samochodowe fora gdzie jest i to i to Face-Kiss.PNG na sb jest taki burdel że nic się załatwić nie da a jak ttutaj coś napisze to są większe szansę Face-Smile.PNG
Pytanie bardziej chyba skierowane do Adacha Face-Smile-Big.PNG
Chciałbym przywrócić blask moim obręczą w motocyklu, więc szukam dobrego i przede wszystkim w miarę taniego preparatu Face-Smirk.PNG
[Obrazek: qAgClJz.png]
Adacho wspominał o K2 Aluchrom.
http://www.autolakier.pl/allegro/K2/ALU.jpg

Ja kiedyś używałem AutoMax. Dobra pasta i w dodatku tania.
Do aluminium ja bym wam polecił AutoSol'a braciak tym ranty w felgach potraktował i odzyskały Face-Smirk.PNG
Jak widać.. Są ludzie i taborety..
:dance: :dance:
Udawaj ortodoksa na forum, jaraj się projektami z Raceism. <3
Najpierw może spróbować przelecieć papierami na mokro 2000 i 2500, aby zniwelować rysy itp a dopiero na to pasta, choćby wspomniany wyżej autosol.
(07-23-2013, 12:21 PM)drag_op napisał(a): Najpierw może spróbować przelecieć papierami na mokro 2000 i 2500
2000 i 2500 to jak jest w bdb stanie Face-Smile.PNG Musiałbyś mi pokazać w jakim stanie jest ta obręcz to Ci powiem co i jak Face-Smile.PNG
jesli sa zardzewiale to powiem wam ze w poniedzialek z wujkiem oddawalismy honde do komisu i trzeba bylo ja jako tako odswiezyc. felgi byly zerdzewiale wiec pedzlem scieka i mieka szczotka wcieralismy w rdze najzwyklejszy preparat do lancuchow rowerowych i sporo rdzy zeszlo wiec mozesz sprobowac :-).

a wiec........ buractwo na drodze :-)
[Obrazek: 23619417661_46b6a3afc8.jpg]
One nie mają żadnego nalotu : P Tylko chcę żeby to jakoś wyglądało, bo z przodu jest całkiem a okej, a tyłu się takie matowe zrobiły :/ Wstawię Ci fotkę Adacho Face-Smile.PNG
[Obrazek: qAgClJz.png]