Telefony komórkowe
Dobły chłopaky.
Po trzyletnim użytkowaniu Nokii 5310 nastaje czas na zmianę telefonu. Chciałbym żebyście spróbowali mi coś doradzić - budżet to około 400zł, może być troszkę więcej. Na czym mi zależy? Na pewno na dobrym aparacie fotograficznym, no i dobrze by było żeby nagrywało filmy w 720p - choć to niekonieczne. Mile widziane jest też Wifi, może być dotykowy lub nie - obojętne mi to. Zależy mi też na ładnym prostym designie bez udziwnień... No to chyba tyle, za każdą propozycję z góry dziękuję Face-Smirk.PNG

Gama proponował mi HTC Desire HD - wydaje się być spoko telefonem, ale z drugiej strony ktoś mi ją odradzał ze względu na starą wersję Androida (2.1?). Ma to mocne znaczenie?
Ja już Ci proponowałem SE Satio.Telefon sam w sobie dobry choć stary już, aparat 12.1mpx wystarczy do dobrych fotek.

PS I tak nie kupisz bo stwierdzisz że lepiej ładować w rovera xD.
Xperia U/ Neo V są chyba bezkonkurencyjne.
[Obrazek: 28575329142_75a70a1564.jpg]
Co tu dużo gadać raVen lata na 2ch telefonach
N500
N510
N500 fajnie że dotykowy i ma normalną klawiaturę alfanumeryczną(takie jak macie w standardowych telefonach) gg i fb działa więc narzekać się nie da, może że czasem się zwiesza ale po edytowanym przez siebie sofcie lata jakoś w miarę Face-Raspberry.PNG

N510 - Coś co kocham WP 7.8 Nigdy nie tknę się Androida po prostu nie zdzierżę tego . Na 256ramu i 800mhz procka nie muli się a Android na L9 (1gb ramu a procek dwurdzeniowy) się zmula więc nie wiem jaki to sens . Tu też GG/FB i to mi wystarcza .
Co planuje kupić? HTC 8S na Windzie/Nokia 808 (Symbian + 41mpx aparat xD) albo coś tego rodzaju Face-Raspberry.PNG
(08-02-2013, 23:14 PM)adixpogo napisał(a): Według mnie jest to nieodłączny element każdego smartfona.

Ja w swojej Xperii miro nie miałem słuchawek w zestawie. xD
[Obrazek: iK5-5a5TSFWRYLJYi1uWOTWPKOOIE5ysTk0IiFLx...66-h768-no]
Dołóż troszke i szukaj Iphone 4. Face-Smile.PNG
[Obrazek: 10970274614_37a97967af.jpg]
Może i ja coś napiszę o swoim telefonie - Sony Ericsson Xperia™ Arc. Telefon kupiłem jakieś dwa lata temu. W tamtym czasie była to zupełna nowość i lans :hyhy:
Wszystko fajnie działało, ale tak z perspektywy czasu myślę, że korzystniejszą opcją byłoby kupienie Iphone'a w tamtym czasie (SE kupiłem za 1500zł). Na chwilę obecną telefon daję jakoś radę, ale szczyt marzeń to nie jest. Nie raz potrafi mi się zaciąć, nie raz wywali mi na pulpit i dosyć często zawieszają się aplikację. Zaktualizowałem system na Androida 4.0.4 bodajże. Aparat jest całkiem niezły. Nie jestem jakimś znawcą zdjęć ani fotografem i nie robię zdjęć codziennie, ale jak na moje potrzeby jest wystarczający. Na pewno dużym plusem telefonu jest karta pamięci 8 GB w zestawie i duży wyświetlacz. Słowem podsumowania - telefon daję jakoś radę, ale jak tylko skończy mi się umowa w plusie zmieniam go na Iphone'a. Jeszcze nie wiem jaki model konkretnie, ale oglądając filmy w internecie z testowania 4S czy 5 jestem naprawdę pod dużym wrażeniem.

[Obrazek: Sony-Ericsson-XPERIA-Arc.jpg]
((Zdjęcie telefonu pochodzi z internetu))
[Obrazek: 11014815315_13eca334c6_o.png]
(08-16-2013, 13:47 PM)Dave napisał(a):
(08-02-2013, 23:14 PM)adixpogo napisał(a): Według mnie jest to nieodłączny element każdego smartfona.

Ja w swojej Xperii miro nie miałem słuchawek w zestawie. xD

Jako "nieodłączny element" miałem na myśli przenośną ładowarkę Face-Smile.PNG
Huwaei ascend y300 moze byc dobrym wyborem, lecz troche za mocno odskakuje od ceny (500-600zl)
Ja używam HTC Touch HD . Telefonik z systemem Windows 5.1 daje rade . Robi ładnej jakości zdjęcia , lepsze niż np . galaxy s plus . Bardzo wytrzymały telefon i szybki . Jedyną wadą jest angielskie oprogramowanie .

[Obrazek: 1336558745.jpg]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Profil Wyślij PM E-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie tematy Narzędzia moderacji Narzędzia administracji