Telefony komórkowe
W moim skromnym dobytku znajduję się nokia e52. Telefon którym można skonstruować elektrownie za sprawią olbrzymiej baterii.Z wad ma to "coś"-SYMBIAN ! Tnie się,na dodatek nie wspierany i wszyscy mają go w dupie.A szkoda.

I ma idiotyczną chropowatą tylną klapkę.I te denerwujące klawisze po bokach obok (nie wiem jak to nazwać) joysticka (no przycisk centralny,niewiedza szkodzi).
I tak go lubię i..nie zamienił go za Androida.
Xperia Arc S

Telefon mam od początku roku, stylistycznie fajnie zrobiony. Podstawowy minus to słaby procesor i jak się kupuje z orange czy innych pajaców to ma się tych aplikacji w pip co tylko zamulają jeszcze gorzej ten telefon. Tak to jedynie ten minus jest najpoważniejszym.
Co do aparatu 8mpx naprawdę robi super ujęcia, kamera też nawet daje radę, niby opcja jest fotek 3d, ale to tam trzeba mieć tv chyba specjalne itd. Skończę robić samochód to przesiadam się na Xperie Z, jak ktoś posiada ją niech coś napisze od siebie ...
(07-08-2013, 21:56 PM)Filipovic napisał(a): (...)Skończę robić samochód to przesiadam się na Xperie Z, jak ktoś posiada ją niech coś napisze od siebie ...

Tutaj nawet nie trzeba posiadać tego telefony tylko dokładniej napiszę, głównie w oparciu o Twoje Arc S.
Jeśli chodzi o soft - w zasadzie wszystko to jest to samo.
Jeśli chodzi o aparat - to jest Sony, w dodatku przy takiej matrycy 13 mpx robi świetne zdjęcia, można po necie ich nawet poszukać.
Od strony technicznej - 2GB pamięci ram w zupełności wystarczają, a jeśli chodzi o procesor to jest bardzo dobry - jeśli chodzi o 'pałera' to większość procesorów od Apple odpada (potwierdzony wynikami z benchmarków), nie powiem od Samsung'a też - nic nie ma prawa zamulać, w dodatku procek ma 4 rdzenie ;d
Telefon jest wart swojej ceny, nie ma prawa w nim nic zamulać.
SE Xperia X10 Mini Pro

Telefon kupiłem zepsuty,za 80zł z tablicy-padnięta taśma. Po wymianie wszystko jest ok. Tydzień po użytkowaniu telefonu postanowiłem wgrać Androida 2.3.7 CM7 i do dziś go mam, według mnie na oryginalnym sofcie, to nie telefon.
Krótko mówiąc z zakupu jestem zadowolony i oby posłużył mi jak najdłużej.
Wcześniej jeszcze miałem LG GT540, także z Androidem 2.3.7.

(07-09-2013, 10:43 AM)Venusek napisał(a): SE Xperia X10 Mini Pro

Telefon kupiłem zepsuty-padnięta taśma, za 80zł z tablicy :P Po wymianie wszystko jest ok. Tydzień po użytkowaniu telefonu postanowiłem wgrać Androida 2.3.7 CM7 i do dziś go mam, według mnie na oryginalnym sofcie, to nie telefon.
Krótko mówiąc z zakupu jestem zadowolony i oby posłużył mi jak najdłużej.
Wcześniej jeszcze miałem LG GT540, także z Androidem 2.3.7.
Też mam X10 tylko że samo "Mini" bez pro Face-Raspberry.PNG nie mam klawiatury qwerty. Kupiłem telefon 2 dni temu także własnej opinii jeszcze nie podam. A tak na codzień to korzystam z Blackberry Bold 9790 Face-Smile.PNG Zakupiłem używanego, dwu letniego za 750 zł... Tak, ceni się, gdyż to blackberry. Za jakość się płaci. Opiera się na systemie BlackBerry OS 7.0 , jest to mniej popularny system, ale dużo stabilniejszy od Androida. Ludzie co mówią "Android jest najlepszy" nie mieli w rękach Blackberry Face-Smile.PNG W życiu nie zmienie telefonu na coś innego niż Blackberry. Miałem setki telefonów, ale Blackberry zasługuje na złoto Face-Smile.PNG
[Obrazek: 74457_blackberry-bold-9790.jpg]
Ty masz w tym BB 500mb darmowego internetu co miesiąc do wykorzystania ? Face-Smile-Big.PNG

A tak na poważnie-jak z wsparciem jeśli chodzi o soft ? I jak sprawuje się w codziennym użytkowaniu ?

Jeżynka !
(07-09-2013, 11:31 AM)plazu napisał(a): A tak na poważnie-jak z wsparciem jeśli chodzi o soft ? I jak sprawuje się w codziennym użytkowaniu ?
Jak najbardziej do codziennego użytku, ten telefon jeszcze nigdy mi się nie zawiesił. Co do softa to nie zrozumiałem pytania, jeżeli chodzi Ci o wgrywanie nowych softów to nie wiem, nie musiałem tego robić Face-Smile.PNG
Ja mam Samsunga Wave 533. Mam go ponad 2 lata, wybrałem go ze względu na qwerty (Był to mój pierwszy
dotykowy telefon, bałem się że będzie mi się źle pisało na dotyku i rzeczywiście źle mi się pisało przez pierwszy miesiąc).
Telefon ma bardzo słaby procesor bo 312 MHz, i przez to nawet jak włączę odtwarzacz w tray'ju to menu nie chodzi
zbyt płynnie. Każdy Wave ma system BADA OS, system sam w sobie dobrze zoptymalizowany, ale od wersji 2.0 porzucony przez
szajsunga :/ Ekran ma rozdzielczość 240x400 w 3.2 cali więc do oglądania wideo się nie nadaje. Po za tym telefon obsługuje bardzo
mało kodeków. O grach lepiej nie wspominać . . . praktycznie każda gra w 3D nie ma więcej niż 20 fps i przycina. A te 2D potrafią też przyciąć.
Telefon dobry do dzwonienia, sms'ów (Muszę dodać że qwerty bardzo wygodne) czyli może służyć tylko jako telefon.
Jak ktoś szuka fona do tych pozostałych czynności z BADA OS polecam np. Wave I

[Obrazek: samsung_wave_2_pro_89813.jpg]
Ja mam gówno zwane szajsungiem.. Nie narzekam na samsungi, ale ten to jakaś parodia xD. Dostałem go od kuzyna z kanady, użytkowało mi się go super. Poszedłem do kolesia, żeby zdjąć simlocka i czekając caly tydzien dowiedziałem się, że ten telefon jest zbyt nowy, żeby zdjąć simlocka i oni nie umieją :E! Potem kłopoty z ekranem ( ciągle porysowany, aż matowy ), android był 2.3.4 to zmieniłem 2.3.6 Tak jak mulił na 2.3.4 to teraz na 2.3.6 muli jak mu się ze chce. Raz tak, raz nie. Jedynie używam ten telefon, żeby pisać na gg/skype i przeglądać neta.

[Obrazek: 0.jpg]
Gama - Celowałem kiedyś w podobnego HTC'ka. Ogólnie rzecz biorąc, w roli "prostego smartfona bez fajerwerków" wydawał się bardzo fajny, ale jakość działania dotyku w porównaniu do Lumii pozostawia wiele do życzenia. Oczywiście nie jest to żaden hejt - to są dwa telefony z kompletnie odrębnych półek cenowych. Nie powinienem nawet ich porównywać Face-Smile.PNG

(07-07-2013, 22:57 PM)Ice09GT napisał(a): Wracając do smartfona Nokia Lumia 800. Kolega posiadał właśnie taką Nokie, przez długi czas wszystko było w jak najlepszym pożądku, jednak od pewnego momentu coś się popsuło, gdyż nie można było użyć przeglądarki internetowej. Problem został oczywiście rozwiązany w sposób wymiany smartfona na Sony Xperia J.

Powiem Ci, że jestem zaskoczony. U mnie w rodzinie mamy 2 Lumie 800, do tego kilku chłopaków z forum też je ma i jeszcze nikt nie narzekał Face-Smile.PNG

(07-08-2013, 08:42 AM)Smartie napisał(a): do WP jakoś bardzo przekonany nie jestem - system wydaje mi się bardzo prosty, bezobsługowy, a ja właśnie lubię sobie "pogrzebać" w telefonie. Face-Smile-Big.PNG

No właśnie - wydaje się i tylko wydaje. W rzeczywistości nie zaobserwowałem w nim jakiś braków w porównaniu do konkurencji, no może poza ilością oferowanych aplikacji, o których już wspominałem.

(07-08-2013, 09:42 AM)Hydraulik napisał(a): Dla mnie jedną z większych wad tego telefonu jest to że nie można odebrać MMS'a jak telefonach z innym systemem, tylko trzeba kombinować. Do tej pory nie doszedłem do tego jak otworzyć przesyłany plik. Drobne pytanie do użytkowników WP, działa wam MarketPlace w Zune po podłączeniu telefonu do komputera?

Dziwna sprawa, bo u mnie nie ma z tym najmniejszych problemów. Wiem, że w starszych komórkach trzeba było wysłać darmowy SMS aktywujący usługę MMS (na różne numery w zależności od operatora). Co do pytania odnośnie Marketplace - chodzi Ci o dostęp w telefonie, gdy ten jest podłączony do PC? Nie sprawdzałem, ale wydaje mi się, że nie powinien działać i jest to zrobione celowo. Tak samo nie da się w tym czasie uruchomić Aplikacji Zune w smartfonie, ponieważ telefon jest poddawany stałej synchronizacji z komputerem.

Parę miesięcy temu sprawiłem sobie taki gadżet (słuchawki przy okazji, bo tylko 25zł, w miarę grają i dobrze wyglądają). Korzystał już ktoś z tego? Według mnie jest to nieodłączny element każdego smartfona.

[Obrazek: 9425903694_bfc194f1c0_c.jpg]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Profil Wyślij PM E-mail Znajdź wszystkie posty Znajdź wszystkie tematy Narzędzia moderacji Narzędzia administracji